Skocz do zawartości

Pomoc w skasowaiu inspekcji okładzin hamulcowych


kalisosnowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Wymien czujnik na nowy może być najtańszy i skasuj inspekcje powinno pomóc. A jak masz zużyte klocki to też wymień bo czujnik będziesz 2 razy wymienał.

 

Ps Ja wymieniłem czujnik i ułamał mi się kawałek i wywalał błąd nie wiedziałem o co chodzi, dopiero wymiana na kolejny nowy czujnik pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mechanik przez przypadek zresetował serwisówkę od hamulcy właśnie i miałem za 0km podnośnik na czerwono. Spróbował odłączyć czujnik, żeby komputer wykrył, że nie ma czujnika żadnego i potem podłączyć, niestety błąd był nadal. Następnie znalazł czujnik od innej BeeMki i go podpiął, wtedy udało się poprzez komputer zresetować kilometry i wskoczyły na 30tys. jednak czujnik nie mógł zostać bo był to przedni czujnik i był troszkę za krótki, jak podpiął z powrotem mój czujnik to wrócił podnośnik czerwony, ale kilometry zostały 30tys. Już chciał kupować nowy czujnik, ale sprawdził napięcie na jednym i drugim, na moim czujniku coś nie grało, okazało się, że kabelek jeden jest naderwany, zalutował mi wszystko i błąd się usunął, mimo, że mam dalej ten sam czujnik co miałem ;)

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.