Skocz do zawartości

Wypadła dysza spryskiwacza podczas spryskiwania lampy


zalewix1

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki miałem taką dziwną akcję dziś, nie włączałem sprysków lamp odkąd kupiłem bmw bo nie było potrzeby, dziś psiknałem i wypadła prawa dysza ta od strony kierowcy, oczywiśce wylał się cały płyn. Próbowałem to włożyć tam z powrotem ale ta rurka z dyszy wchodzi luźno w pompkę i nie trzema, po czym ciśnienie znowu wywala dyszę na ziemię. Jak dostać się do tej pompki? Trzeba ściągać zderzak? Co się mogło zepsuć? Pacjent e46 320d touring 2003r. Zaznaczyłem kółkiem o co mi chodzi na focie. http://zapodaj.net/b1f6d63a5a904.jpg.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem raz taki przypadek, łączenie tych elementów jest na takim małym zatrzasku - problem jest taki, że jak pompka jest schowana to dysza nie wejdzie na tyle głęboko żeby się zatrzasnąć.

Ja zrobiłem tak - jedna osoba użyła spryskiwacza, pompka wypchnęła swoją końcówke - łapiesz za nią żeby się nie schowała (trzeba trochę siły bo sprężyna w pompce jest dość mocna) i wpinasz dyszę - u mnie minęło już rok od tej "naprawy" i dysza ponownie nie wyleciała.

Dla pewności sprawdź ręcznie czy dysza trzyma się pompki w miarę mocno. I jeszcze jedno - jak już będziesz puszczał dyszę to ostrożnie (bo mocna sprężyna itd, można mniej więcej przewidzieć efekt swobodnego puszczenia tego elementu do środka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.