Skocz do zawartości

BMW E46, Żyrardów 330D WBAED91080FX52004


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tym razem Diesel 3.0. Z informacji które posiadam to maska malowana, obszywana kierownica, sprowadzony w grudniu 2015r,. Większość napraw w tym turbina wymieniane u nas w kraju. Kolejny 100% bezwypadkowy? Źle spasowany tylny zderzak?

 

Pozdrawiam Miłosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post nic nie wnosi, skoro uważasz że wszyscy są zieloni i nie należy pomagać to się w ogóle nie wypowiadaj w temacie. Marek i modeli samochodów jest pełno więc nie każdy musi się znać super na wszystkim, standardowe myślenie polaczka...lepiej dopierdzielic i się wywyższyć niż pomóc.

 

Pozdrawiam kolegę z moim wielkim "szacunkiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę w Oplach, a jadę zobaczyć go technicznie, przejechać się. Chcę po prostu podpowiedź na co zwrócić szczególną uwagę w tym modelu. Nie wiem co w tym takiego dziwnego. I chyba lepiej ze podjadę te 40 km zobaczyć go niż on ma jechać ponad 300 i okaże się totalną padaką to auto. Zdjęcia to tylko zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest od grudnia w Polsce. Miernik oczywiście biorę. Trochę zastanawia mnie co powiedział przez telefon sprzedający, że maska została przemalowana, bo miała jakąś rysę. Następna rzecz którą udzielono przez telefon to zapalająca się i gasnąca kontrolka oleju. Podobno poziom oleju w normie, a winę ponosi czujnik który sprzedawca ma wymienić "jeżeli zdąży".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBAED91080FX52004

Kod typu ED91

Typ 330D (EUR)

Typoszereg E E46 (4FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M57/TU

Pojemność skokowa 3.00

Moc 150

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STANDARDLEDER/NATURBRAUN (N6NG)

Data prod. 2003-07-29

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S435A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Dummy-SALAPA

S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S290A LM RAEDER/STERNSPEICHE 44 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 44

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam 25 km od Żyrardowa... mam tam dużo znajomych, którzy zawsze podkreślali w gadkach o samochodach, żeby nie kupować w Żyrardowie, chyba że ktoś lubi kłopoty. Niestety nie posłuchałem i kupiłem... po 3 dniach chciałem oddać i walczyłem cały urlop czyli 2 tyg z łobuzami żeby odzyskać pieniądze... Auto podobnie jak tutaj było wypacykowane i dopracowane w każdym detalu.. dopiero jak zaczęły się zapalać kontrolki na desce jak na choince po 3 dniach wiadomo było, że to odpicowany złom. Jak wiadomo mając namiary na kogoś mieszkającego w Niemczech można łatwo w necie znaleźć numer tel. Po telefonie do właściciela wyszła skala oszustwa. Łobuzy odpuściły dopiero jak uruchomiłem znajomych z policji i prokuratury. Sami przyjechali po auto i oddali kasę. Nie polecam nikomu takich przygód. Moja rada odpuść sobie Żyrardów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dla wyjaśnienia, to nie jest żadna reklama. Auto sprawdzone przez kolegę, lakier oryginalny oczywiście oprócz maski, wewnątrz bardzo ładnie się prezentuje, wszystko niby sprawne. Trochę informacji z mojej strony. Auto sprowadzone w grudniu 2015r, nie przyjechało na własnych kołach tzw. uszkodzona turbina, regenerowana w Polsce. Sam właściciel jakby nie znał do końca histori auta i też trochę gubi się w tym w jaki sposób auto trafiło do Polski, brak rzetelnych i ważnych informacji. Rzekomo auto dla siebie ale to sciema. Jaki handlarz nie zna histori swojego auta? Przebieg? W lipcu 2008r 137tys. Km i dalej histori brak. Na wizytę w Aso Pan nie wyraził zgody, z jego strony to strata czasu. Nie będę tutaj kategorycznie odradzal, ale ja odpuszczam.

Sprzedawca cały czas twiedzi że wie co sprzedaje ale jakoś nie wie albo nie chce podać "co sprzedaje" a same informacje są niespujne i ciężko z niego wychodzą.

Pozdrawiam Miłosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.