Skocz do zawartości

Bmw e39 535i problem z elektroniką


quake222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pare dni temu zakupiłem swoje wymarzone e39 535i Auto jest fenomenalne, po przesiadzce z e34 2.5 czuje sie jakbym zrobil wielki krok milowy ale do rzeczy.

Dlugo sie nie nacieszylem moje autko strzela fochy od pierwszy dni mianowicie:

Rano otworzylem auto z pilota i otworzyly sie tylko tylne drzwi, przod w ogole nie reaguje lewy jak i prawy.

Szyby- da sie otworzyc tylko szybe kierowcy z panelu glownego i ustawic lewe lusterko, reszta martwa.- Podejrzenie padlo na panel, podmieniony, nic nie dalo

Szyby tylne z tylnych drzwi normalnie sie otwieraja ale nie dziala otwarcie calej szyby jednym kliknieciem.- Podejrzenie modul komfortu, podmieniony na dwa takie same, sprawne, nic to nie dalo.

 

Sprawa jasna pewnie jakas przerwa w obwodzie. Ruszalem kablami od drzwi do budy i nic to kompletnie nie zmienia- jedynie po tym jak nimi poruszalem, w czasie jazdy nacisnalem aby dwie szyby tylne poszly w dol i o dziwo poszly, pozniej mialem klopot zeby je zamknac ale jakos po wielkich przycinkach sie udalo.

 

Teraz MOJE PYTANIE: Gdzie dalej szukac? Rozbierac drzwi kierowcy i tam patrzec?

myslalem, ze jest problem ze stykiem kostki ktora idzie z drzwi do budy, odkrecilem ja przejzalem, ale wszystko wyglada bardzo dobrze.

Wydajem i sie ze jest to typowa usterka i pare osob mialo taki problem i znaja rozwiazanie w ktorym dokladnie slabszym miejscu moglo sie cos stac.

Czekam na odpowiedz, dziekuje i pozdrawiam !

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gm czyli modul komfortu?

Tak jak napisalem podlaczylem dwa sprawne o takim samym numerze.

 

UP. Dzisiaj wszystko znow zaczelo dzialac.

W dzien przed kiedy usterka sie ujawnila mylem samochod, mozliwe ze teraz po paru dniach ewentualna woda, ktora sie gdzies dostala mogla wyshcnac. Gdzie w e39 sa slabe miejsca, gdzie taka woda ewentualnie moze przedzierac sie do srodka ?

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
gm czyli modul komfortu?

Tak jak napisalem podlaczylem dwa sprawne o takim samym numerze....

Hej, przepraszam, nie doczytałem twojego posta. Tak, chodziło mi o moduł komfortu.

Wszystkie elementy, które wymieniłeś "spina" właśnie General Module.

Ale skoro napisałeś, że zaczęło działać to sprawdziłbym moduł drzwiowy w drzwiach kierowcy.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.