Skocz do zawartości

Silnik 3.0 D dziwne stuki


pawel kurzdym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z silnikiem pisze tutaj o tym już po raz drugi pisalem o tym jakiś rok temu . Na dzień dzisiejszy zrobilem już z tymi stukami okolo 40tys silnik stuka ale auto jezdzi bez zarzutów może ktoś spotkał się z takim czymś i podpowie gdzie szukać usterki. Załączam filmik

 

Edytowane przez pawel kurzdym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam silnik i z osluchu to chodzi tak samo. Jedyne te stuki jezeli wogole mozna je tak nazwac sa podobne do innej watku dotyczacego stukania silnika gdzie takie odglosy powodowala pompa vacum czy cos takiego (nie mam pojecia co to jest). I z tego co pamietam byla sugestia zeby tego nie robic bo to niczemu rzekomo mialo nie przeszkadzac.
to nieprawda, że ten bigos zaszkodził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam silnik i z osluchu to chodzi tak samo. Jedyne te stuki jezeli wogole mozna je tak nazwac sa podobne do innej watku dotyczacego stukania silnika gdzie takie odglosy powodowala pompa vacum czy cos takiego (nie mam pojecia co to jest). I z tego co pamietam byla sugestia zeby tego nie robic bo to niczemu rzekomo mialo nie przeszkadzac.

a ten problem nie dotyczy przypadkiem silnika benzynowego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Panowie jeden z mechaników powiedział mi że spotkał się z podobnymi stukami i że przyczyną było koło zamachowe otóż to kolo jest złożone z dwóch części i połączone ze sobą takimi jakby nitami i te nity puszczają i słychać taki dziwny klejnot czy ktoś się już spotkal z czymś takim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.