Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-m-pakiet-manual-alu-sprowadzona-ID6yipDJ.html

Oglądałem dzisiaj. Obecny był mechanik niestety miałem wrażenie jakby był podstawiony(znali się ). Leje się spod uczelki dekla i spod gniazda bagnetu. Nowy alternator.

Mała rdza na tylnym błotniku zrobiona , ale niedbale informował o niej sprzedawca. Opony lipa ,felgi ładne.

Co myślicie warto czy paździerz ? Ten mpakiet jest chyba dołożony ponieważ w dekoderze nic nie widać. Proszę o dokładniejsze sprawdzenie vinu.

Handlarz oferował miernik lakieru. Pytanie dlaczego tak długo stoi. Co może być nie tak? (ogloszenie pierwsze ze stycznia za 15900.

Podaje vin: wbaev11090kk48244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBAEV11090KK48244

Kod typu EV11

Typ 320I (EUR)

Typoszereg E E46 (4FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M54

Pojemność skokowa 2.20

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STOFF JACQUARD/ANTHRAZIT (H9AT)

Data prod. 2002-07-15

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Dummy-SALAPA

P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te mody mi się podobają no poza tymi naklejkami koło drążka skrzyni biegów.

Pytam ogólnie czy ta cena jest w porządku, czy może ktoś coś zauważył czego ja nie widziałem trochę tam ugrałem.

Ten wyciek mnie martwi. Ten mechanik twierdzi że to leci na dół chlapie całą resztę i tylko tam jest wyciek. Mało widziałem bo strasznie mnie poganiał po 18 już było.

Mówił że uszczelka koszt jakieś 150 zł plus robota 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikan Nie no mów co jest nieporządku. Lampy tył czarne czy co ?

 

Serio ?

czarne nerki ale chrom linia ...

"białe" kierunki przód ale dymiony tył i czorny bok

listwy w kolor nadwozia ...

żółte zaciski

klapka wlewu paliwa ... albo jedyna w ori lakierze albo i swap ;)

próbowałem dopatrzeć się czym kierował się wizjoner oklejając klapkę popielnicy i schowka ... ale patrząc na gałkę - nie wiem - ani to symetria ani analogia

mPakiet ... no zderzak - daj bóg aby kpl

przednie lewe drzwi a lewy błotnik - odcień

zaparowane reflektory - w sumie szczegół - bywa - jest wilgotno

 

PLUS nie napisał że ma xenony ... :)

 

pewnie jakieś pierdoły przeoczyłem

Edytowane przez mikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą klapką wlewu gadaliśmy. Jest nie od tego auta. Błotnik lewy błotnik i drzwi w realu nie było widać , ale jeszcze raz miernikiem przejade.

Dzięki za odp. Cholera stówkę już wpłaciłem. Xenony myślałem że to zwykłe lapmpy. Masakra z tymi bmw.

Co do listew w kolorze to mi akurat się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do listew w kolorze to mi akurat się podoba.

Wiadomo, kwestia gustu. Musisz mieć w każdym razie pamiętać, że tak z fabryki nie wyjechała, każdy sedan oryginalnie miał czarne listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest by olej ciek z wejścia bagnetu. Mechanik twierdzi że to oring wystarczy wymienić, Czasem przy aucie coś wymieniam jakis wahacz, to drążki to coś sobie polutuje , ale specem nie jestem i pierwsze słyszę. Dwa poza deklami z czego może tak cieknąć? Nie zostawia za sobą plamy, ale słabo to wygląda. Ehh szkoda że nie ściągał osłony silnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Za mocno emocjonalnie podchodzisz do kupna. Kilka osób - po zdjęciach - mówi tobie że to kupa a ty brniesz w to dalej. Skoro sprzedawca twierdzi że wyciek oleju to koszt 250 zł to zasugeruj mu żeby to naprawił, a ty dopłacisz mu tą kasę.

Plamy nie zostawia, no może jeszcze nie wylewa się spod osłony silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde bo już oglądałem 4 takie bmw.

np te http://olx.pl/oferta/bmw-e46-318i-m-pakiet-i-areo-pakiet-CID5-IDdUqh9.html#3ccd839c1d

okazały się błotniki zgniłe , negocjacja 100 zł :evil:

Jutro w takim razie zapytam tak jak mówicie, niech zrobi ten wyciek ja (a dokładniej kolega to dla niego wóz) za to zapłacę. Od spodu nie ma osłony i widać jak ten olej spływa.

 

Jaki może być najgorszy scenariusz jeśli chodzi o ten olej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenony myślałem że to zwykłe lapmpy.

.

 

Bo to są zwykłe lampy. Kolega mikan napisał że plusem jest to że sprzedający nie mowi o xenona bo w rzeczywistosci ich nie ma. A czasem sie zdarza że handlarze plotą głupoty byle oglądającego przyciągnąć na oględziny bo a nóż sie skusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych handlarzy powinni zsyłać na ciężkie roboty gdzieś na Syberię za podrabianie tablic rejestracyjnych i wmawianie potencjalnym kupującym, że można na tym legalnie się poruszać po wykupieniu OC.

Za to grozi tylko mandat od 100 zl wiec tragedii nie ma a poza tym, to twoja sprawa czy tym jedziesz czy nie. Mozesz przyjechac laweta. Nikt ci nie karze. Nie znajomosc prawa nie zwalnia cie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz przyjechac laweta. Nikt ci nie karze. Nie znajomosc prawa nie zwalnia cie...

Nie wszyscy o tym wiedzą więc warto o tym napisać by potem nie było +500zł do ceny auta oraz koszty lawety....

 

Jestem ciekawy co handlarz by zrobił gdyby za jego auto ktoś zapłacił skserowanymi pieniędzmi. Takie "ksero" za "ksero" :cool2: Nie każdy się na tym zna - niektórzy ślepo wierzą w to co im handlarze gadają - a tekst o wykupie OC na lewe blachy jest jak "nic nie puka, nic nie stuka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za to grozi tylko mandat od 100 zl wiec tragedii nie ma a poza tym, to twoja sprawa czy tym jedziesz czy nie.

Skąd masz takie informacje? Jazda bez ważnych tablic to jazda niezarejestrowanym autem, a to 500 zł i odholowanie na policyjny parking.

Jazda na podrobionych tablicach (na alle... kupisz za kilka złotych) to tak jak powyżej + fałszerstwo - jeżeli policjant odpowiednio to opisze, a Sąd to tak zinterpretuje.

W przypadku kolizji, kierowca za wyrządzone szkody będzie płacił z własnej kieszeni. 30 dniowe OC to lipa. Poza tym żaden handlarz sprzedając auto tak "zarejestrowane" nie wspomina o konsekwencjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doswiadczylem tego na wlasnej skorze. Dostalem 100 zl za niewazne tablice, to tak jakbys kupil auto zarejestrowane i go nie przerejestrowal po czasie. OC jest na vin, ktory jest numerem identyfikacyjnym pojazdu a nie na tablice. Wpadlem na predkosci jak wracalem zakupionym wozem i nikt mi go nie odholowal ani nie zabral. Sprawdzili brief,umowe,przeglad,OC, gasnice i trojkat. Tyle. Nie wiem moze zalezy od policjanta ale mnie nagrala drogowka.

W kazdego interesie jest sprawdzic czy mozna czy nie. To tak jakbys nie zaplacil podatku od podpisania umowy, bo nie wiedzialem. Sorry ale nikogo to nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.