Skocz do zawartości

Czy fotele sprzed liftu są takie same jak po?


RafiRud

Rekomendowane odpowiedzi

Mam auto po lifcie w skórze i chciałbym wymienić skórę na fotelu kierowcy,bo wyciuchana jest. Mam do kupienia fotel przed liftowy z Anglika z miejsca pasażera ładny i czy skóra ma przed liftem taki sam wzór, czy fotele są identyczne?

I drugie pytanie czy sama góra fotela różni się w e60 między fotelem kierowcy, a pasażera? Zastanawiam się też nad kupnem fotela pasażera z wersji Europejskiej i samą skórę przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem o moduły tylko o sam kształt, profil fotela oraz rodzaj skóry, bo chciałem przełożyć tylko skórę. Za fotel cały tapicer krzyknął 1500zł i może się różnić, a jak przełoże oryginał to będzie cacy. Dlatego pytam ponownie czy sama skóra z fotela pasażera będzie pasować na fotel kierowcy, czy to takie same fotele różniące się dołem a dokładnie mocowaniem przełączników.

I druga sprawa czy sama góra fotela sprzed liftu oraz rodzaj skóry jest taki jak po lifcie, bo mam akurat igłę fotel do kupienia ale przedliftowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele mam zwykłe fakt nie napisałem jeśli chodzi o siedzisko i zagłówek. Ty Piotrek nie rozumiesz chyba o czym pisze, co nas obchodzą wtyczki itp. przeczytaj jeszcze raz i zrozum że tylko skórę chce przełożyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz tylko skórę przełożyć to nadal proponuje ci żebyś nie kombinował i znalazł dobrego tapicera.

Cena 1500zł. za jeden fotel to jakiś żart.Zobacz ten link.Facet specjalizuje się w BMW .Za wymianę wszystkich foteli w tamtym roku chciał 2500zł.

http://www.skanleder.boo.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=12:bmw-e60&Itemid=91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.