Skocz do zawartości

wymiana przekładni kierowniczej na gwarancji


carlo 4er

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam prośbę, jutro jadę do serwisu sprawdzić przyczynę stuków z przodu auta ale wiem że problem jest w przekładni kierowniczej (niewielki luz i stuki - niestety coraz bardziej dokuczliwe)- sprawdzałem na stacji diagnostycznej u znajomego. Moje auto to 420i Gran cOUPE - 12.2014R Przebieg 9.700km samochód na gwarancji (chociaż sprowadzony z Belgii) - czy wymiane przekładni serwis w samochodzie kogoś z Was zrobił na gwarancji ? który serwis? Boję się , że będą krecić , naczytałem się na forum , że nie chcą wymieniać na gwarancji przekładni ( z różnych powodów)

 

Będę wdzięczny z polecenie serwisu

 

Pozdrawiam

 

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dziwne że co niektóre serwisy odmawiają wymiany przekładni w ramach gwarancji przy autach o niskich przebiegach

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a możesz opisać bardziej problem jaki miałeś zanim go naprawiłeś?

 

Bo mnie ostatnio zaciekawiło że jak np. jadę autem tak około 10/15km/h i zacznę szybko ruszać kierownicą w prawo i lewo to słyszę lekkie stuki, to samo jest jak auto stoi.

W tych autach to norma czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Czy ktoś kto miał wymienioną przekładnie mógł by opisać co się działo, że została wymieniona? U siebie zauważyłem takie stukanie. Dodatkowo mam problem ze ściąganiem auta I nie wiem czy przekładnia może mieć na to wpływ a auto już dawno jest po gwarancji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.