Skocz do zawartości

BMW E60 jakie dystanse


floryda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Czy ktoś zakładał do swojej lalki dystanse ? Zastanawiam się na założeniem dystansów ze względów estetycznych opony jakie mam to 245/35/19 i tył 275/30/19 felga styling 167 et17 zawieszenie fabrycznie sportowe

 

jakie dystanse mogę bezpiecznie założyć ??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=136368

tu masz o dystansach ,myśle źe przy tych oponach 20 mm to jest max ,ja mam z tyłu 28 mm felgi 18 i jest wsztko ok

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeszcze sąsiad się z tym nie uporałeś?

Na piaście masz 72,6mm, a na feldze jak mówiłeś masz 74,1mm. Albo znajdziesz dystansy z taką redukcją, albo kup pierścienie centrujące jak Ci wcześniej pisałem, tylko aluminiowe. Możemy się spotkać i pokażę Ci jaka jest różnica między aluminiowym i plastikowym. Mam takie po jednym na zapas.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sąsiad się z tym nie uporałeś?

Na piaście masz 72,6mm, a na feldze jak mówiłeś masz 74,1mm. Albo znajdziesz dystansy z taką redukcją, albo kup pierścienie centrujące jak Ci wcześniej pisałem, tylko aluminiowe. Możemy się spotkać i pokażę Ci jaka jest różnica między aluminiowym i plastikowym. Mam takie po jednym na zapas.

 

 

Kupiłem te pierścienie co mi wysłałeś już je mam ale wpadłem na diabelski pomysł z dystansem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Też mi chodzą po głowie...Takie 20mm, ale zobaczymy.

To kup teraz dystanse z otworem 72,6mm i zakładaj.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Też mi chodzą po głowie...Takie 20mm, ale zobaczymy.

To kup teraz dystanse z otworem 72,6mm i zakładaj.

 

 

i takiej podpowiedzi potrzebowałem dziękuję ! :)

Jeszcze jedno do tego - nie kupój plastikowych ani źadnych plastików centrujących ,kup aluminiowe dopasowane do Twoich felg i piasty i nie te najtańsze jakaś znana firma ja jestem zadowolony z H&M .

Poczytaj jakie ludzie mają problemy po załoźeniu byle czego-bicie ,wibracje itp.

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi chodzą po głowie...Takie 20mm, ale zobaczymy.

To kup teraz dystanse z otworem 72,6mm i zakładaj.

 

 

i takiej podpowiedzi potrzebowałem dziękuję ! :)

Jeszcze jedno do tego - nie kupój plastikowych ani źadnych plastików centrujących ,kup aluminiowe dopasowane do Twoich felg i piasty i nie te najtańsze jakaś znana firma ja jestem zadowolony z H&M .

Poczytaj jakie ludzie mają problemy po załoźeniu byle czego-bicie ,wibracje itp.

 

 

Krzysiek BMW Jabłonna - już mi powiedział właśnie o aluminiowych i takie kupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.