Skocz do zawartości

BMW e46 m43b19 M43/TU Przekladka pilne!


Recus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem który wygląda tak. Na wstępie pozwolę sobie zaznaczyć że słabo się znam i prosił bym o odpowiedzi w najprostszej postaci i aby miarę możliwości wytłumaczyć mi dlaczego tak a nie inaczej. Więc przechodzimy do konkretów. W mojej maszynie nawaliła pompa od ciśnienia oleju co powodowało takie terkotanie z pod pokrywy zaworow myślałem to pewnie popychacz hydrauliczne i utwierdzalem się w tym cały czas ponieważ samochód stał ponad rok nie odpalany. Śpiewałem różnych specyfików żeby popychacz ruszyły nie dawało to nic oddałem samochód do mechanika i wtedy się dowiedziałem że to ciśnienie oleju tyle że było już za późno na naprawę ponieważ zatarlem silnik poszukuje stałe silnika na Przekladke do 900zl jestem osobą uczeszczajaca do szkoły więc mój budżet jest ubogi :p. Znalazłem silnik z anglika coupe tylko że on jest Ci, a nie I z wyglądu jest wszystko to samo oglądałem go tylko z wierzchu i niby wszystko pasuje odpala chodzi ładnie patrzyłem także po vin nadwozia mojego i tamtegotakze się wszystko zgadzało. Proszę pomocy i uzasadnienia swoich wypowiedzi i jeżeli nie jest ktoś pewny niech to napisze bo już tyle ludzi mi wodę z mózgu zrobiło że to masakra. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.