Skocz do zawartości

Doposażenie reflektorów LED


adamzg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy chciałbym doposażyć moje auto w reflektory led co mi jest potrzebne? Reflektory led juz mam co jeszcze dodam tylko ze nie posiadam xenony nawet :( wiem zw jest mi potrzebny inny moduł ten z lifta możecie podać jaki i co jeszcze ? Dzięki Edytowane przez adamzg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słownik ortograficzny jest ci potrzebny;-)

Ty kolego się nie śmiej :norty: . Tekst najwidoczniej został przetłumaczony z niemieckiego na język polski w google translator. :mrgreen: :norty:

 

wszyscy się wypowiadają ale nie na temat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

potrzebne jest dużo więcej rzeczy - wszystko zależy od Twojego wyposażenia.

Pogadaj z użytkownikiem PRMAX - on wie jak to ogarnać.

Powie Ci co musisz dokupić.

Na 100% potrzebna jest kamera Kafas - bo LEDy są tylko adaptacyjne, - pewnie czujniki skrętu i inne pierdoły.

 

Myślę, że zakup reflektorów to dopiero początek.

Nie wiem czy się da to założyć do modelu przed liftem.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy chciałbym doposażyć moje auto w reflektory led co mi jest potrzebne? Reflektory led juz mam co jeszcze dodam tylko ze nie posiadam xenony nawet :( wiem zw jest mi potrzebny inny moduł ten z lifta możecie podać jaki i co jeszcze ? Dzięki

Znajdź kogoś kto robi retrofit BMW (ustala liste części do zakupu, montuje, koduje). Podobno przed lci da sie założyć ledy (a przynajmniej sa takie informacje na zagranicznych forach).

Same poprawnie podłączone reflektory led to nie pełna funkcjonalność świateł led. Asystent świateł (automatyczne przysłanianie aut aby ich nie oślepiać, podwyższenie linii świateł powyżej pewnej prędkości) wymaga m.in. kamery w lusterku. Na moje oko grubsza sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zarejestrowani
Lampy, moduł FRM, wiązka, asystent długich świateł . Licz montaż z przerabianiem wiązki i kodowanie ok 500-1000zł w zależności od regionu kraju i renomy osoby modyfikującej

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.