Skocz do zawartości

Cylinder elektrycznej klapy bagażnika E61 Touring


Krzysztof_18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Problem mam tego typu, że przy otwieraniu i zamykaniu klapy cylinder hydrauliczny (po lewej stronie) przy karoserii wyskakuje z tego trzpienia kulistego mowa o E61 kombi. Przez to, że wyskoczył już parę razy nieco zmordował mi obok tego miejsca karoserię i chciałbym to w końcu naprawić jednak nie wiem jak :( Z prawej strony siłownik pneumatyczny przy klapie ma zabezpieczenie aby nie wyskakiwał jednak z lewej strony przy hydraulicznym nie mam żadnego zabezpieczenia i w realoem również nigdzie nie znalazłem aby tam coś występowało http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=NJ71-EUR-01-2005-E61-BMW-530d&diagId=41_1592 ale czy na pewno tam nie ma być jakiegoś zabezpieczenia ?? Może mi ktoś udostępnić jakieś zdjęcie jak to u niego wygląda bo już mnie to denerwuje przez to wszystko klapa się nie otwiera sama a do tego karci mi karoserię ;/ Błagam o pomoc.

Obecnie BMW E36 Compact 96r M43B16 -> M50B25 <- w dążeniu do ideału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego właśnie o to mi chodziło, czyli na dole nie ma żadnego zabezpieczenia tylko cylinder wchodzi na trzpień kulisty i musi to grać bez problemów natomiast u mnie wyskakuje muszę poszukać co jest nie tak;/ Wielkie dzięki za pomoc.
Obecnie BMW E36 Compact 96r M43B16 -> M50B25 <- w dążeniu do ideału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.