Skocz do zawartości

E30 Wydech do M50b25


Pawcio.30.44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja e30 wąska lampka niedługo (A nawet i w sobotę planowany powrót od blacharza) Więc zacznę montować nowy silnik jakim jest m50b25 i chodzi o to że potrzebuję tłumnik do niego polecacie jakiś sposób na tani tłumnik :P? Np kupno na złomie starego i przeróbki? Tylko i w tym jest dylemat bo m50b25 nie wychodziły w e30 więc długość itd będzie inna więc może ktoś zna sposób aby zrobić takowy tłumnik, tłumnik musi spełniać funkcje oryginału ponieważ nie chcę stracić mocy ani żeby było mnie słuchać W gdańsku a wyjeżdżam z gór bo to mnie nie jara, oczywiście fajny pomruk to podstawa :D A więc ktoś coś wie i mógłby pomóc :)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety dopiero zacząłem zabawę z e30 więc wolę zapytać tych co już to robili aby nie ponosić niepotrzebnych kosztów bo w e30 nie brakuje wydatków :D, A Co do twojego sposobu to czy nie straciła mocy na takim rozwiązaniu i czy masz może filmik jak to gra :D? Z góry dzięki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z racji innych modyfikacji z pewnością ma więcej, aniżeli fabryka zaoferowała. w m52b28 ważne jest aby do katów i środkowych tłumików było odpowiednie ciśnienie gazów spalinowych. w M50 nie jest to aż takie ważne, jednak cięcie i spawanie i tak Cię czeka. Powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no co do końcowego to się odezwę w razie czego :D, A jeśli chodzi o cięcie i spawanie to jestem na to nastawiony :D Tylko chcę aby on był zgodny co do oryginału :D ma ktoś może zdjęcie takowego od spodu? tak żeby zobaczyć mniej więcej jak to ma wyglądać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja do swojej m50b25 modziłem tylko ze srodkowym z e30 323i i tył ori 325i. Kolega mi migomatem ladnie wyspawał i było cacy..

 

a tu na urywku filmiku masz efekt mojej e30, na tych wyższych obrotach :D 4:53 minuta jak cos.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmm właściwie to na razie nie ma co oglądać ale jakieś tam zdjątko mogę podrzucić jak mam z tego jak wyglądała jak wygląda teraz a jak będzie to na razie tylko w wyobraźni :D.

 

A co do tłumika to chyba fajnie brzmi bynajmniej na filmiku, widać że nie żałujesz swojej buni :D Jest moc :P

 

Tak że rozumiem że muszę zakupić takie oto tłumiki: ?

http://allegro.pl/tlumik-srodkowy-bmw-320i-323i-e30-sedan-150km-i5976219473.html

http://allegro.pl/bmw-e30-320i-320-325i-325-tlumik-koncowy-24h-i5177509982.html

 

Takie jeszcze pytanie odnośnie końcówki ma ktoś jakaś inną puchę na końcu? Chodzi o pomruk taki lekko głośniejszy niż seria ale nie chce zbyt głośnego, tak więc ma ktoś jakiś tłumik albo chociaż jakich firm szukać? Ja myślałem nad remusem, co wy na takie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.