Skocz do zawartości

Jaki klej do uszczelki?


Rekomendowane odpowiedzi

mocny ? a może spróbuj klejem do szyb :)

Jest:e36 kupeta 2.5; e70 3.0 sd

Prawo jazdy & POLON.. BMW :D

Diagnostyka BMW od 1988r. do 2019r.. i rolowanie nadkoli // pisać PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyszły upały i znów odpadła.

Ja też zauważyłem że mieliśmy ciepły styczeń ale upalnym miesiącem tego bym nie nazwał :D

A przechodząc do samego pytania choć dokładnie nie wiem o co ci chodzi to tak jak napisał kolega wcześniej klej do szyb na pewno da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.katalog-samochodow.pl/files/automobily/st1/1209/800x600_pl_PL/1326498857-bmw-3-e46-coupe-318-ci-105kw-6475.jpg

 

chodzi o tą kremową biegnącą wzdłuż obrysu drzwi zaraz obok czarnej gumowej.

 

 

super glue czy inne się nie łapią, a ten guma/metal się nie sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta uszczelka jest wciskana na rant metalowy ?

Jeśli tak to proponuje oczyścić, odtłuścić nanieść klej do tapicerki np: DINITROL 452 spray poczekać 10-15min i wklejać, pamiętaj ze klej do szyb w razie co jak złapie to na amen już nie zdemontujesz niczego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co kleimy klej do szyb i kropelka to NIE uniwersalne kleje do wszystkiego :mad2:

Dzięki za tą mądrość życiową , moje życie na pewno zmieni się na lepsze od tej chwili

co 3 klient przyjeżdża i chce wszystko na klej do szyb łapać , plastiki różnego rodzaju,listwy metalowe , anteny, poduszki od zawieszenia i myślą że klej do szyb to cudowny klej do wszystkiego, są lepsze kleje przystosowane do łączeń tkanin plastiku ,metali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przyklej to tak jak pisałem wcześniej klejem do szyb a będziesz miał święty spokój . Tylko ostrożnie żeby nie pomazać tym klejem tego materiału na gumie bo strasznie brudzi . Żaden klej w sprayu nie utrzyma takiego ciężkiego elementu tym bardzie narażonego na zawadzenie przy wsiadaniu i wysiadaniu . To już dużo lepiej to przykleić zwykłym budaprenem , z tym że wbrew pozorom budaprenem trzeba umieć kleić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przyklej to tak jak pisałem wcześniej klejem do szyb a będziesz miał święty spokój . Tylko ostrożnie żeby nie pomazać tym klejem tego materiału na gumie bo strasznie brudzi . Żaden klej w sprayu nie utrzyma takiego ciężkiego elementu tym bardzie narażonego na zawadzenie przy wsiadaniu i wysiadaniu . To już dużo lepiej to przykleić zwykłym budaprenem , z tym że wbrew pozorom budaprenem trzeba umieć kleić

A butapren to lepszy niż klej w sprayu ?

Klej jak kolega radzi ma widocznie doświadczenie . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.