Skocz do zawartości

[e39] Przyciemnienie tylnych szyb w Touringu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym przyciemnic szyby w moim Touringu. Chodzi mi o przyciemnienie tyłu łącznie z drzwiami. Zalezy mi na gustownym i eleganckim efekcie.

W zwiazku z tym pytania:

- jaki kolor folii polecacie ? (moje e39 ma kolor Kolor TOLEDOBLAU METALLIC (482) - w przybliżeniu granatowy, tapicerka LEDER HIGHLINE/SANDBEIGE (V6SN)-kremowa skóra)

-gdzie to zrobić dobrze za przyzwoita kase w okolicach warszawy? lub rejony ogolnie przyjete jako "wczasowe" cobym mogl połaczyc przyjemnie z pozytecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Nie wiem czy już przyciemniłeś te szyby czy nie, ale powinieneś wziąć pod uwagę pewne pewne aspekty. Ja kupiłem swojego Touringa z przyciemnionymi szybami i z jednej strony bardzo ładnie to wygląda(mój jest czarny), przy okazji nie nagrzewa sie tak w słońcu i nie widać co masz w bagażniku. Ale są też wady , u mnie przez przyciemnienie nie działaja fotochromatyczne lusterka i druga rzecz to po zmroku widoczność jest fatalna, a ja akurat cofając często patrzę do tyłu przez tylną szybę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeszcze nie przyciemnialem, czasu brakuje. Słaba widocznosc z tylu mi nie przeszkadza, tak jak kolega napisal, mozna to porownac do busa, a z tym nie mam problemu. Co do fotochromu to mam tylko wsteczne w srodku, ktore mam wrazenie ze raz dziala a raz nie ( moze to zalezy od tego jak bardzo burdna jest tylna szyba)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.