Skocz do zawartości

E39 535i WBADE11090BM55888 Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się nad kupnem n/w BMW.

Bardzo proszę o pomoc co budzi zastrzeżenia?

WBADE11090BM55888

Na pewno jest do zrobienia klapa i drzwi od kierowcy widac rdze.

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5920578955

 

Warto sprawdzic i na co zwrocic uwage?

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli wnętrze nie ma dla Ciebie znaczenia to może i warto :shock:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam stan techniczny. Ale wyjątkowy brudas tym autem musiał jeździć, skoro wygląda tak jak wygląda w środku. Skoro ktoś nie dbał o czystość, gdzie to jest praktycznie za darmo, to jak dbał o rzeczy wymagające wkładu finansowego?

 

E....

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie sciemnia z przebiegiem, auto ma jeden własciciel od 8 lat to też na plus , no pedant to na pewno nie jest, ale i cena jak za V8 jak za czapke gruszek....
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda normalne używane auto a nie tak jak inne więcej czyszczone jak jeżdzone :D. Wolę auto sprawne techniczne a do czyszczenia niż złom wyplakowany.
Było: 306 1.4 98> Espace 2.1d 94> 850 2.5 96> 318tds 97> W638cdi 2.2 00> 525tds 98> W169 1.5 05> 316i 90> 324td 89> 525tds 96> W124 300CE 90> Mondeo 2.0tdci 02> 525td 95> W203 2.0 01> 520i 98> 522i 00> 525i 01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jak na 19 latka nie ma tragedii. Właściciel to użytkownik samochodu a nie pedancik :D Można je doprowadzić do fajnego stanu. Cena ok i jeszcze pewnie można stargować...

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, bo rozmawiałem ze sprzedającym i niestety silnik w aucie jest po wymianie uszczelki pod głowicą i po jakieś naprawie która kosztowała ok 5tys w Poznaniu. A gaz jest min. 8 lat w tym aucie. Sprzedający kupił już to auto z gazem więc można domniewać że silnik jest już delikatnie mówiąc przytyrany od gazu, a jeszcze to ze wspomniany silnik nie lubi gazu. Powiedzcie co o tym sądzić? Czy ta jednosta jest bardzo awaryjna, czy jest sens jechać w moim przypadku 300km?

 

Ewentualnie może ktoś z Was mieszka blisko Białegostoku i jest w stanie sprawdzić stan (oczywiście jestem w stanie zapłacić za diagnozę :) - jak coś to piszcie na priv)

Szczerze nigdy nie miałem V8 a nie ukrywam że zawsze chciałem mieć ze względu na jej dźwięk ;)

 

Czekam na konkrety. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie ładowałbym się w v8 za 11k. Jak dla mnie zbyt duże ryzyko, auto wygląda na zmęczone, może dokładniejsze ogledziny roziwalyby wątpliwości, ale jak już mówiłem dla mnie porywać się na V8 za 11 tysięcy to trzeba albo być pasjonatem z dużym zapasem $$ albo głupcem, bez obrazy oczywiście. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę racji masz, auto na pewno idealne nie jest, ale moze chociaz dobrze rokuje na przyszlosc :)

W jednych rękach 8 lat, a to rzadkosc bo większosc e46/e39 to mają dzis młodzi gniewni którzy auta zmieniają po pół roku... jak sie sypie i brak kasy na naprawy.

 

Druga sprawa - zeby to bylo 540i, to jasne ze kwota by byla za niska. Ale 535 to ni pies ni wydra. Pali jak 540i a jedzie jak 528/530.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Chyba nie jeździłeś zadbanm 535. Posiadam takie w benzynie, chcę sprzedać za 10 tys i nie jest to żaden ulep. Auto osobiście przywiozłem od niemca więc mam pewność w jakim było stanie i uwierz, że mocy nie brakuje.

 

Ześ wyskoczył :lol:

Pewnie że mocy nie brakuje ale do 540 sie nie umywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.