Skocz do zawartości

E60 530D Augustów WBANY71050C052581


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Mój rocznik to 86, więc jeszcze zapewne małolat co tylko pali gumę i nic nie naprawia auta bo go nie stać .

Jak ja sprzedam moje e39 ? Chyba poproszę dziadka rocznik 45 żeby je wystawił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touring jest najlepszy. I spalisz laka, i pojedziesz z ekipą 10 typa na balety.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przydałby się jakiś niepalący dziadek - kobieta zawód lekarz po godzinach szef ASO Munich mieszkającym w biurze, z dwoma służbowymi samochodami. Aha, i auto sprowadziłeś z USA dla swojego brata - kobiety która powiedziała że nie będzie jeździć tym samochodem. :mrgreen:
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u nich ale za innym BMW. Auta ładnie odpicowane, wyprane, wyczyszczone, silniki pomyte. Wyglądają jak nowe z salonu. Srebrnej akurat nie oglądałem - oglądałem e60 540. Tak jak mówili auto nie było lakierowane, ale nie było idealne technicznie ( a miało być ). Na miejscu okazało się, że były bardzo delikatne wycieki spod dekli zaworów ( to akurat luz), zamiast płynu wspomagania kawa z mlekiem, przy silniku coś buczało, skrzynia zmieniała biegi bardzo "odczuwalnie", podczas jazdy mocne wibracje - wg mnie to chyba była wina konwertera. Sprzedający to ojciec z synem - syn lekki dresik, a ojciec straszny nerwus. Auta sprzedają oczywiście na fakturę marżę z zaniżoną kwotą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Że trzeba uważać, to już widać z samej zawartości ogłoszenia... Po odcedzeniu radosnych okrzyków, ckliwych zapewnień, siarczystych obietnic, a także zwykłego "bullshit'u" (prestige, aktywny tempomat i takie tam) zostaje sporo mniej, niż połowa treści... No i Włoszka - to już samo w sobie powinno czujność obudzić (chociaż - ma przecież TUV, może jakąś umowę ramową z Niemcami podpisano we Włoszech na wydawanie certyfikatów dla aut :evil: ).

opis wypocony przez debila dla debila. rzygnąć można.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak złożysz fotele z tyłu to z tych baletów jeszcze foczke dmuchniesz :D

 

 

Touring jest najlepszy. I spalisz laka, i pojedziesz z ekipą 10 typa na balety.

 

 

Reasumując - touring w BMW jest najlepszym wyborem :lol:

 

Widzę, że koledzy tak samo jak ja korzystali z aututów touringa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.