Skocz do zawartości

E46 Problem z nie działającym światłem mijania


Rocky1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Mam problem ze swoim E46 Coupe. Otóż przepalila mi się lewa żarówka światła mijania. Na wyświetlaczu pojawiła się informacja. Pojechałem na stacje kupiłem nową zakładam i.. nie działa :( Wróciłem do domu i sprawdziłem miernikiem czy dochodzi prąd.. nie ma. Sprawdziłem czy jest masa czyli kostka brązowy do miernika a drugi koniec do masy samochodu.. jest.. Więc nie mam plusa.. czyli bezpiecznik. Sprawdziłem wszystkie które są w schowku. Wszystkie ok.

.I tu moje pytanie, czy są gdzieś jeszcze bezpieczniki które mogą mieć wpływ na to? Ktoś pisał gdzieś na forum że jest to bezpiecznik nr 11 i 12 32v 75a.. tylko gdzie?

 

 

Mam nadzieję że ktoś pomoże..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawiam, że problem gdzieś na przewodzie, skoro nie ma bezpieczników dodatkowych pod maską ale najlepiej jakby się ktoś kto przeszedł e46 wypowiedział. Generalnie temat dość prosty, miernik w łąpe i po kolei,

1. Bezpieczniki za schowkiem, z opisu wynika że tylko tam są od świateł,

2. LCM - podmianka i z bani (lub może ista, inpa po podpięciu pokaże błąd),

3. Przedzwonić przewód.

Nie ma ch.... na Mariolke to nie technologia NASA.

Walczyłem kiedyś z jedną lampą w T4 bezpieczniki sprawdzałem ze 4 razy i juz chciałem mostkować ale jak sprawdziłem miernikiem to dopiero się okazało że nie miał skubany przejścia.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.