Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to ogłoszenie

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-330-coupe-manual-CID5-IDb6MNR.html#1bdfba48c5

 

Vehicle information

========================================

VIN: WBABN51050JT63357

Type code: BN51

Model: 330CI (EUR)

E-F-R series: E46 2

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: M54

Displacement: 3.00

Power: 170 (231 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 354 - TITANSILBER METALLIC

Upholstery code: Q9SW - LEDER MOSAIK/WAL

Prod.date: 2000-12-07

169 EU3 exhaust emissions standard

S226 Sports suspension settings

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S302 Alarm system

S320 Deleted, model lettering

S438 Fine wood trim

S441 Smoker package

S459 El. front seat adjustment w. memory

S473 Armrest front

S481 Sports seat

S520 Fog lights

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S662 Radio BMW Business CD

S674 Hi-Fi system Harman Kardon

S692 Preparation, BMW 6-CD changer I-bus

S775 Headlining anthracite

S785 White direction indicator lights

S789 BMW LA wheel, Individual

S832 Battery in luggage compartment

S854 Language version, French

S863 Dealer List Europe

S877 Omission of non-combined operation

S881 Operating instructions, French

S945 CONSIDERATION OF PRICE DEPENDENCY

 

Właściciel nic nie wie na temat ewentualnych kolizji. On przez 3 lata użytkowania nigdzie nie przydzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze temat zboczyl z drogi. Utwierdzilem sie mocniej w tym, iz niektorzy forumowicze to piano bijcy, wypisuja bzdety wyssane z palca, potrafia udzielic kompletnej i wyczerpujacej informacji na temat zdjec, malo tego, potrafia nawet odtworzyc przebieg historii wozu. Haha brawo pany, zablysneliscie, ale pestka to nie ja. Moderator niech sprawdzi swoimi sciezkami kto jest kto. Jesli ktos ma jakies watpliwosci to zapraszam do siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze temat zboczyl z drogi. Utwierdzilem sie mocniej w tym, iz niektorzy forumowicze to piano bijcy, wypisuja bzdety wyssane z palca, potrafia udzielic kompletnej i wyczerpujacej informacji na temat zdjec, malo tego, potrafia nawet odtworzyc przebieg historii wozu. Haha brawo pany, zablysneliscie, ale pestka to nie ja. Moderator niech sprawdzi swoimi sciezkami kto jest kto. Jesli ktos ma jakies watpliwosci to zapraszam do siebie...

Uspokój się, znów zaczynasz awanturę? A co ciebie w ogóle obchodzi co ktoś pisze.

Zazwyczaj stajesz się agresywny, jak są omawiane twoje samochody. Ten też jest twój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogole nie jestem agresywny i nie ja zaczalem. Moj samochod omawiany byl tylko i wylacznie jeden i nie pozwole na wypisywanie bredni odnosnie aut, ktore posiadam. Mam 100% zadowolenia klienta. Widocznie nie wszyscy sa tacy sami... i nie jestem handlarzem, oni sa na targowiskach. Ja tylko przywoze to co niemiec wystawi, po to abys ty czy kto inny mogl sobie kupic bo np nie znasz niemieckiego, nie masz jaj czy czegos innego. Ja znam niemiecki, mam jaja i mam kase... Robie to co lubie i to mi przynosi satysfakcje a mojej rodzinie ogromny byt. Omawiany samochod nie nalezy i nigdy nie nalezal do mnie i nigdy nie bedzie nalezal do mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie obrzydliwie bogaty "kupiec" znający język niemiecki i w dodatku z jajami.

Ty nie ogarniasz tego, że znajdujesz się na forum, a auta wrzucają potencjalni zainteresowani i sami prosza o subiektywna ocenę na podstawie tego co widać. I jeżeli jest t twoje auto, a wszyscy są zadowoleni, to nie masz się czego obawiać.

Nigdy nie zapomnę twojego "flagowego" zdania.

"735 lpg 17l miasto i 11l trasa i nie ma różnicy czy jedziesz 100 czy 150"

Amen biznesmenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.