Skocz do zawartości

awaria ringów w lampach Depo v2


jarecki007

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebny stabilizator napiecia bo na wyjsciu w drugiej lampie z modulu mam 0,47V, nikomu sie ringi z diodami nie spalily?

 

przecież zawsze jak montujemy takie cuda to musi być stabilizator , tak to ledy padają ,

Jaki potrzebujesz ten stabilizator ?

 

http://wrzutnik.net/bf.16VHPW1XB.jpg

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Potrzebuje napiecie 0,47 V, a tu zakres jest od 2V.

 

Cześć, poradziłeś sobie z zakupem przetwornicy?

Jeżeli tak to napisz proszę jaką zakupiłeś.

Pytam tak profilaktycznie bo też mam Depo v2 i w razie awarii będę wiedział jaką przetwornicę kupić :)

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Moduł świateł po chyba 15 razach jak wykryje problem w obwodzie danej "żarówki" to odcina zasilanie do niej na stałe . Pozostaje funkcja serwisowa reset zwarcia z programu BTOOL albo inny dedykowany soft .


Depo miałem w volvo V40 . Porażka jak to świeciło . Na żarówki H7 . Jakieś dziwne plamy na drodze , linia podziału kompletnie nie istniała jakoś sensownie . Lampy były praktycznie nowe co auta po dzwonie . Winne były lustra . Powinny mieć takie ostre "uskoki" nacięcia . To miało odlew jak na patelni . Dobrze że mnie poratował jeden człowiek oryginalnymi lustrami . Przełożyłem i to były jedne z lepiej świecących lamp jakie miałem . W Clio mamy też wymieniałem na TYC . Te soczewkowe . Bida z nędzą . 20 Letnie wypalone lustra dawały podobne oświetlenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.