Skocz do zawartości

E60 3.0d 2004r. Nie mogę odpalić po dwóch dniachgo w mrozie.


BigBadWolf

Rekomendowane odpowiedzi

BigBadWolf nie chcę Cię martwić ale zbliża się koniec Twoich zegarów. Te dwa pasy które się wyświetliły i napis -640000 połączone z wyzerowaniem licznika kilometrów dziennych nic dobrego nie wróży :-( Obserwuj teraz po wymianie aku zegary, czy podczas jazdy nie będą się resetowały i wywalały właśnie taki komunikat jak na Twoim załączonym filmiku. A jeśli się to nasili to powiem Ci co to powoduje. Mam nadzieje że po wymianie aku zegary nie wyświetlą już więcej Tobie tego komunikatu. Ale gdyby tak to napisz, podpowiem co go powoduje bo mam temat już przećwiczony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak padł aku podczas rozruchu zimową porą to nawet naładowanie aku nie pomogło. Poprostu kluczyk Ews rozprogramowal się z silnikiem dde . Jak masz drugi kluczyk to naładuj aku i spróbuj na drugim kluczu . Jak masz tylko jeden tak jak ja to trzeba disem zaprogramować

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wyleciał kluczyk ,czy synchro ,bo to dwie różne rzeczy?

 

Odpalałem drugim kluczykiem a tym pierwszym który mógł się rozkodować jeszcze nie próbowałem. Jutro spróbuje i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BigBadWolf nie chcę Cię martwić ale zbliża się koniec Twoich zegarów. Te dwa pasy które się wyświetliły i napis -640000 połączone z wyzerowaniem licznika kilometrów dziennych nic dobrego nie wróży :-( Obserwuj teraz po wymianie aku zegary, czy podczas jazdy nie będą się resetowały i wywalały właśnie taki komunikat jak na Twoim załączonym filmiku. A jeśli się to nasili to powiem Ci co to powoduje. Mam nadzieje że po wymianie aku zegary nie wyświetlą już więcej Tobie tego komunikatu. Ale gdyby tak to napisz, podpowiem co go powoduje bo mam temat już przećwiczony.

 

Ok :) dziękuję za ostrzeżenie! Póki co to 'PDC failure'. Jutro sprawdze czujniki czy w ogóle któryś widzi przeszkody, czy cykają (bo ponoć przykładając ucho to da się usłyszeć) i ogólnie odczekam aż miną mrozy. Bo błąd skasowałem ale nic to nie dało. Może jak się rozpuści troche samochód razem ze spryskiwaczami na szybe i na lampy to PDC zacznie działać. Możliwe że moduł do wymiany, ale póki co czekam.

 

A co do zegarów jeszcze to widziałem że u tych którym aku padł do zera mieli identyczne kreski i taki sam napis -640000. Teraz już nic nie mam i myślę że to normalna reakcja wyświetlacza u każdego auta. Kilometry też się nie kasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.