Skocz do zawartości

Łóżysko wyje jak...:)


kóń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Niedawno miałem bliski kontakt z dziurami w naszych drogach :evil: tak wpadłem prawym przodem że amortyzator wylał. Jestem juz po zakupie amorków mam brać się do wymiany i co słyszę w bemie .....startujący odrzutowiec :doh: po zdjęciu koła i przekręceniu piastą wszystkie włosy staneły mi dęba.Wyje jak oszalałe. Moje pytanko czy w e36 1,8 m40 z 1992r łożysko z przodu jest razem z piastą bo jesli tak to jest to spory wydatek :mad2: Czy ewentualnie polecacie założenie uzywanego nie wyjacego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łożysko przód jaki tył jest razem z piastą do e36 koszt łożyska tylnego od 60zł - 120zł (75zł kupisz w miare dobre) przód od 120zł-220zł więc nieco większy wydatek.Mechanik za wymiane (robocizna) łozyska z tyłu zawołał 100zł.Wydaje mi sie ze to troche dużo!Nie zakładaj używki bo nie wiadomo co kupujesz ,może tak być ze po załozeniu używki bedziesz mial znowu buczenie albo zrobisz z 500km i łozysko znowu do wymiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łożysko przód jaki tył jest razem z piastą do e36 koszt łożyska tylnego od 60zł - 120zł (75zł kupisz w miare dobre) przód od 120zł-220zł więc nieco większy wydatek.Mechanik za wymiane (robocizna) łozyska z tyłu zawołał 100zł.

Joker widze że jesteś z wlkp więc mam pytanko gdzie widziałeś łożysko na przód za 120zł bo umnie zawołali od..... 280zł.A swoją drogą mechanik ładnie cię wykasował ja zapłaciłem 100zł za wymianę łożyska ale oporowego przy sprzęgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumem "martur" że ty założyłeś to łożysko z allegro?Bo cena jest dość przystępna szczególnie po mojej dzisiejszej rozmowie telefonicznej z właścicielem jednej z "firm" zamującej się sprowadzaniem używanych części wiecie ile zaśpiewał za takie łożysko 200zł :duh: ale się usmiałem gościu albo był najarany albo szuka debila :lol: brawa dla tego pana :clap: :clap: :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.