Skocz do zawartości

Projekt BMW E36 - etap pierwszy


bosy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Witam,

chciałbym pochwalić się moim projektem. Przez zimę planuję pomalować felgi na biało i pierwszy etap będzie zakończony.

W przyszłym roku biorę się za zawieszenie, hamulce, klatka i odchudzanie. Na sam koniec zostawiam wymianę serducha, ten etap będzie uzależniony od portfela.

 

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

 

 

 

c.d.n Pozdrawiam

Edytowane przez bosy
003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Bardzo ładny projekt. Wrzuć jeszcze jakieś fotki wnętrza :) Będziesz jeździł w jakiś zawodach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Wnętrze standard i na razie nie ma czego pokazywac. W przyszłym roku będzie coś z tym robione. Na chwilę obecną szykuję ją na Poznań i tam mam zamiar kilka razy w roku poćwiczyć umiejętności.
003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jak czas i portfel pozwoli to chętnie. Mało wiem na temat tych zawodów tj. kiedy gdzie i za ile. Wiem tylko że wrzuca się kilka aut na lawetę i do przodu :D.

Budowa auta jeszcze trochę potrwa więc mam czas na zainteresowanie się tematem a może nawet wycieczką zapoznawczą na zawody (jak będą w pobliżu zachodniopomorskiego).

 

Pozdro

Edytowane przez bosy
003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie ich specyfikację techniczną. Z największych rzeczy to po prostu klatka oraz kubełki, natomiast zależnie od klasy są tez pewne ograniczenia. W sumie nie podałeś silnika jaki tam masz... Do 2l ograniczenia są spore, powyżej co raz mniej, choć regulamin się zmienia na każdy sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Na chwilę obecną jest tam 2 litry ale będzie wymiana na B54B30.

Ma być lekko dłubnięty ale co dokładnie tego jeszcze nie wiem.

Tematem silnika zajmie się Adam z Raszyna (ASC) lub Karol z Kołobrzegu.

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
A może zmienisz podejście i najpierw mechanika a potem felgi. Do jazdy ci felgi białe nie są potrzebne a hamulce troche bardziej :-)

Mechanika to dużo większy koszt niż felgi. Kolejny etap będzie pod koniec przyszłego roku. Do tego czasu będzie mnie cieszył wygląd auta na białej feldze :norty:

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Moderatorzy
nadal nie widać... nawet w galerii, widoczne są tylko te pierwsze zdjęcia. Pewnie nie przeklikałeś uprawnień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A co ma być na tych zdjęciach? Bo ja zakładam, że np. hamulce. Widać tylko auto z zewnątrz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.