Skocz do zawartości

2,5 TDS wyciek ropy z pod wtrysku (problem nadal jest)


szybki708

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Panowie i Panie... :) tds'ka już pomalowana, błyszczy się jak głupia..... :) ale jest problem z wyciekiem ropy z pod jednego z wtrysków, chcę usunąć tą usterkę najlepiej samemu ( może czegoś się nauczę :) ). Problem upierdliwy bo wali ropą na kilometr, ale pomimo że jest wyciek to autu nic nie dolega... więc chyba to nie jest nic tak strasznego.. ? Pytanie do Was bardziej ogarniętych, przelewowe już wymieniłem wszystkie i to nie to, próbowałem dokręcić wtrysk ale to też nie to, więc pytam się co ??

 

Cieknie z pod jakiejś uszczelki pod tym wtryskiem czy co ?? bo nie wyjmowałem jeszcze więc nie wiem co tam pod nim jest ? Czy może to jest wyciek z samego wtrysku gdzieś ?

No i byłbym rad bardzo jakbyście podpowiedzieli jakby się tu za to zabrać, sam wyciek nie jest jakiś duży ale chce sprzedać swoją bunie bo mam dwie inne.... a takie źródełko ropy to źle wygląda.... Jest to ten pierwszy wtrysk od przodu ( od strony chłodnicy itd. ) nie wiem czy to jest sterujący ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrysk sterujący ma kabelek , co do wycieku to może być rozszczelniony i wtedy cieknie w połowie wtrysku , pozostaje klucz 19 i spróbuj dokręcić górę wtrysku ewentualnie klucz 27 i 19 i trzeba rozkręcić wtrysk w połowie i wyczyścić . Chyba że cieknie na gwincie w głowicy wtedy musisz wymienić miedzianą uszczelkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko mój tds miał problem z wtryskami .... wymieniłem 2 wtryski ... jeden sterujący , pech w tym że jak poszło odpowiednie ciśnienie na pompę to z pompy zaś pociekło ,teraz beatka czeka na nową ...ogólnie można nią jeździć ,ale wolę wszystkie usterki likwidować .. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.