Skocz do zawartości

Mysza E87 118D 180KM/420Nm


corwax

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne e87... zadbane i fajne zmiany :)

 

ciężki montaż tego audio? dużo czasu Ci zajęło czy oddawałeś gdzieś do montażu?

Jeśli chodzi o te 159KM jako bonus to pewnie w Belgii już ktoś coś zmieniał na kompie i dlatego tak... mam ten sam silnik i przed zmianą kompa miałem 143 a po 179 więc praktycznie identyczny wynik :)

 

ale autko bardzo zadbane :) Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o audio to zamontowałem wszystko sam, bardzo prosty montaż typu plug&play. Należy zaopatrzyć się w dobre narzędzie/a do odbijania plastyków, ja używałem skrobaczki trójkątnej do szyb. Generalnie jestem bardzo zadowolony, jakość nieporównywalna. Przy głośnym słuchaniu ewidentnie standardowe głośniki pod fotelami nie dają rady, ja mam podstawowy zestaw więc polują na te od zestawu Top Hifi, logic7, ewentualnie zakup głośników dedykowanych do niskiej zabudowy, np. MB quart 200. Zapłaciłem 1350 zł za zestaw. Być może zestaw audio system do bmw e87 jest lepszy ale przy tym droższy i nie ma w zestawie wzmacniacza i wymaganej wiązki kabli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie:

 

Zrobione

 

1. Krótka Antena Sport

2. Wymiana rozrządu kpl. (akcja serwisowa BMW)

3. Nowa odma, pokrywa zaworów

4. Wymiana Amortyzatorów przód

5. Wymiana tarcze+klocki przód tył, wymiana czujników

6. Wymiana serwisowa filtry oleje

7. Zmiana radia na Pro

8. Montaż zestawu Alpine

9. Zakup felg na lato: 18" Styling 135

10. Czarne nerki

11. Zmiana Eco skóry sensatec na skórę naturalną

12. ChipTuning 180KM/420Nm

13. Montaż uchwytu na napoje

 

Do zrobienia:

 

1. Montaż zestawu montażowego do nawigacji: bardzo ładnie to wygląda, w mojej ocenie dużo lepiej niż schowek zamykany. http://www.1addicts.com/forums/showthread.php?t=839439

2. Zmiana dyszy spryskiwacza szyby tył na podwójna http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7199568-dysza-spryskiwacza-tylnej-szyby

3. Zakup felg: http://www.premiumfelgi.pl/pl/p/Breyton-Race-GTS-R-Matt-Gun/188

4. Antena rekin

5. Zmiana oświetlenia wewnętrznego na LED

6. Zmiana kierunkowskazów bocznych na LED dymione + ośw. tablicy LED

7. Zmiana głośników pod siedzeniami na MB Quart 200

8. Wymiana kierownicy na multi

9. Wymiana mieszka zm. biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Downpipe :mrgreen:

Ładna jedynka, podobna do mojej, mody na plus :cool2:

PS wrzuć zdjęcie czarnych nerek, bo u siebie to planuje zrobić w niedalekiej przyszłości a jestem ciekaw jak się prezentuje to z m-pakietem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dla wszystkich zainteresowanych, malowanie na czarno nerek chromowanych = fail, pomimo dokładnego zmatowienia chromu, zastosowania podkładu i farby. Farba schodzi głównie pod wpływem mycia na myjniach bezdotykowych ;) dlatego wymieniłem na oryginalne performance. (dzięki dla forumowicza krzychuRR1 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomalowane plastidipem i nic mi nie schodzi pomimo częstego mycia na myjniach bezdotykowych, także dla zainteresowanych proponuję jak już malowanie to plastidipem, zamiast "zwykłą" farbą.

 

Btw. Ładna Myszka i dobre mody ;)

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie co do kierownicy, myślałem o wymianie kiery bo ta jest przetarta na tej blendzie i przy okazji może multi bym założył. Koleś w serwisie powiedział, że to nie jest kwestia przełożenia kiery tylko zmiana wiązki....

 

Nie musisz wymieniac kierownicy, wystarczy blenda z przyciskamu. Natomiast podstawowe pytanie czy twoj przelacznik zespolony ma wejscie na wtyczke od multifunkcji?

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.