Skocz do zawartości

M42b18 Auto samo odpala


Arciatko

Rekomendowane odpowiedzi

Motyw polega na tym ze moj IS nagle sam próbuje odpalić. chwile rozrusznik zakręca i przemieszcza się do przodu.Nic nie robiłem dziś, w tamtym tygodniu wymieniłem regulator napięcia. Proszę o jakie kolwiek wskazówki. Mam trochę pojęcia o elektronice wiec będę próbował sam coś zrobić jak nie to elektronik.Uparłem się na e36 ale trafił mi się przekombinowany egzemplarz :(. Jutro będę szukał przekaźnika od stacyjki bo tylko to mi przychodzi do głowy. POMOCY

 

Zaczynam się zastanawiać czy nie robi się zwarcie w kostce stacyjki.

Czy w stacyjce są styki które mogły by się przepalić i prąd przeskakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I znowu powrócił objaw samo odpalania.

Gdzie jest przekaźnik rozrusznika bo znaleźć nie mogę?

Czy włącznik elektromagnetyczny ma prawo szwankować, czy po prostu puszcza stacyjka ?

Oglądałem stacyjkę, badałem miernikiem i żadnych skazy nie było widać.

Szukałem zwarcia uszkodzenia ewentualnie jakieś minimalnej wartości napięcia i żadnych tropów.

Byłem u elektromechanika stwierdził ze nie wie co to jest i ze pościł nowy kabel od stacyjki do włącznika,choć mu niewierze.

Postaram się jakoś znaleźć sposób na sprawdzenie kabli. Może z kanału będzie dobrze to zrobić.

Zdaje się ze go nie mam EWS ale czerwona diodka paliła się kiedyś przy lewarku zmiany biegów.

 

Dzisiaj żadnych objawów cisza i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.