Skocz do zawartości

akcja serwisowa nr 0026230100 bmw x5 e70


remik333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


a czy mogę poprosić o sprawdzenie czy na ten nr są jakieś akcje serwisowe: L275292.

 

Cztery akcje na zawór ogrzewania,pompę i poduszki airbag

 


Uprzejmie dziękuję, lecę do serwisu, mam nadzieję, że przeprowadzą akcję, moje 4 koła sprowadzone zza wielkiej wody a widzę na forum, że mogą robić problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej,

ogarnąłem kwestię akcji serwisowej.


Jestem umówiony na wymianę poduch, ale w zakresie zaworu i pompy to serwis ma sprawdzić i się zastanowić czy wymienić. Czy to standardowa praktyka ?

 

Hej może kogoś zainteresuje jak się skończyła moja przygoda z akcją serwisową.


Przede wszystkim Kruk jeszcze raz dziękuję za info, mam teraz pewność że familia jeździ ze mną w sprawnym pod względem bezpieczeństwa aucie.


Co do akcji, to w końcu jak przyjechałem do serwisu, to powiedzieli inaczej niż przez telefon, że akcji na poduchy nie zrobią (bo auto USA i nie wiadomo czy poduchy podczas szkody w USA nie wywaliło), a ta akcja była dla mnie najważniejsza, natomiast pozostałe akcje zrobią. Niemniej kiedy ich poinformowałem, że poduchy w aucie są od nowości, to sprawdzili to i finalne je też objęli akcją. Zatem skoczyło się bardzo pozytywie plus poprawili jakieś błędy w oprogramowaniu za free nie związane z akcjami serwisowymi, co było miłym dodatkiem.

Nie wiem czy mogę polecić na forum ten serwis BMW w Warszawie, ale jeżeli chciałby ktoś informację co to za serwis to zapraszam na priva, poza tym zastrzegam, że w moim wypadku akcja tak się zakończyła jak się zakończyła, nie gwarantuję, że w każdym przypadku tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziękuje ci bardzo za sprawdzenie, a dotyczy to wału krótkiego od VTG do przedniego mostu czy całego. Dotatkowo zaczął mi wyskakiwać bład silnika po sprawdzeniu cos się dzieje z EGR błedy, czy na EGR czasami też nie ma akcji? Dziękuję z góry za odpoawwiedź :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.