Skocz do zawartości

Problem z chlodzeniem bmw e36 1.6i


daniel92cs

Rekomendowane odpowiedzi

Temat rzeka.Odpowietrz dobrze układ.Sprawdz czy przelewa Ci się płyn w zbiorniczku wyrównawczym kanałem przelewowym.Jeżeli nie to prawdopodobnie pompa wody.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz zapłon w pozycję drugą następnie podnieś maskę i wypnij wtyczkę z włącznika wentylatora.Gdy już to zrobisz weź kawałek przewodu i zmostkuj środkowy pin z sąsiednim we wtyczce czujnika (oczywiście od strony instalacji auta) jeżeli wentylator ruszy to włącznik do wymiany.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak i załącza się, zamówiłem nowy czujnik a narazie zrobiłem to na krótko czyli po przekreceniu stacyjki odrazu się załącza teraz pytanie czy mogę tak jeździć do poniedziałku. I mam jeszcze jedno pytanie czy jest jakiś bezpiecznik odpowiedzialny za termowlacznik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej mają nóżki też ustawione te przekaźniki wiec nie można dobrać uniwersalnego lub z innego auta :) chyba że się przerobi go. Ale na szrotach można to brać zazwyczaj darmo albo za piwo :) na allegro też tego sporo za grosze.
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korek też sie potrafi zepsuć :)

 

no chyba że masz tam ogromne ciśnienie a to możę wskazywać na uszczelkę pod głowicą no ale znowu też wiecej objawów. Zobacz jakie masz węże od chłodnicy czy twarde jak beton czy da się uginać, jak masz auto nagrzane to zobacz też dłonią jaką mają temperaturę oba. Chłodnica czy cała równomiernie jest gorąca czy np. tylko połowa.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.