Skocz do zawartości

E90 330d 2009r WBAPR91080A177555


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Planuje zakup swojego pierwszego BMW

Czy ktos byl moze ogladac?

 

Nie orientuje sie jeszcze zbyt dobrze w tym jak dobrze taki model moze byc wyposazony, ale mam wrazenie ze tutaj duzo tego wyposazenia nie ma. Mozecie sie wypowiedziec?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-330d-od-pierwszego-wlasciciela-ID6ydt2X.html#1ee785a9f6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ekstremalnie to on przyoszczędził w zdjęciach :?

 

VIN: WBAPR91080A177555

Type code: PR91

Model: 330D OL (EUR)

E-F-R series: E90 LCI (LifeCycleImpulse)

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: N57

Displacement: 3.00

Power: 180 (245 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 354 - TITANSILBER METALLIC

Upholstery code: FMAT - POLSTER IMPULS M

Prod.date: 2009-09-24

 

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S1CB ACEA / CO2 scope

S1CD Brake Energy Regeneration

S2KU BMW LA wheel V-spoke 285

S2PA Lockable wheel bolt

S4AE Armrest front, retractable

S4CG Interior trim strips "satin-silber" matt

S7NH BMW Service inclusive

S8SP Control unit COP

S216 HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S230 Extra package, EU-speciifc

S240 Steering wheel, leather

S249 Multifunction f steering wheel

S258 Tyres with runflat properties

S302 Alarm system

S313 Fold-in outside mirror

S320 Deleted, model lettering

S321 Exterior parts in vehicle colour

S346 Chrome Line exterieur

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S459 Seat adjustment, electric, with memory

S488 Lumbar support, driver and passenger

S497 Centre armrest, rear

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S609 Navigation system, Professional

S698 Area-Code 2 for DVD

S818 Battery master switch

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S877 Omission of non-combined operation

S879 Operating instructions German

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na to ze raczej spec od sprzedazy to to nie jest bo nie wypisuje cudow i tylko 3 zdjecia to bym pojechał to obejrzeć. fakt golasek auto krajowe przebieg minimalny. Cene i wyposazenie porownaj z mobile de i odejmij z tys euro bo tyle sie zazwyczaj jest w stanie urywac po targach od prywatnego sprzedawcy w DE jak już kasa na wierzchu.

Sprawdzenie historii serwisowej itd itp i miernik.Masz pół skore chociaż.

Co do auta to moze być dobry zadbany samochod bo widac ze pod stodołą nie stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się to auto podoba. Może i mało zdjęć - ale to nie jest galeria na FB tylko zdjęcia poglądowe samochodu, którego jak wiadomo ze zdjęć się nie kupuje. W opisie tez bez zbędnych pierdół. Raczej warto jechać i zobaczyć tym bardziej iż niby pierwszy właściciel więc i serwis będzie można sprowadzić. Wg mnie nic mu nie brakuje - może niektórzy by chcieli fotele bujane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zobaczyłem ze ma navi prof. Ale jak mówiełem na 330d to nie jest wyposazenie szałowe .jednak gdyby stan techniczny tego auta był ok to mając taka gotowke bym go wziął nie patrzac na sportowa kierownice czy jeszcze troche innych bajerow ktore mogłyby sie tam znaleźc.

Bo bajerami i rocznikiem sie nie jeździ tylko stanem technicznym.

bajery tylko ciesza oko :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, że sztuka jest zła.

Co do zdjęć to jest kpina - nie zrozumiem jak na podstawie 3 zdjęć można się czymś zainteresować i jeszcze wrzucić ogłoszenie tylko z 3 zdjęciami.

Ktoś ma czas to niech jeździ i ogląda albo bawi się w wysyłanie maili z milionem zdjęć

 

Co do wyposażenia, to tak - jest biedny jak na 330d.

Rozumiem, że niektórzy nie mają potrzeby i nowe braliby w podstawowej wersji ale jak widać choćby po sztukach ze szwajcarii można też inaczej a pakiety i dodatkowe wyposażenie nie jest tylko dla picu.

Jak dla mnie sportowy zawias, sportsize i kierat nieplastikowy nie jest zbędnym bajerem.

 

Fajnie wyposażoną miał na sprzedaż użytkownik Houek, ale rok czy półtora temu chciał za nią 110 tysi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sportowy zawias, sportsize i kierat nieplastikowy nie jest zbędnym bajerem.

Jak to mówią - jeden synową a drugi teściową woli. Jak ktoś będzie chciał szukać auto używane skonfigurowane typowo pod siebie to znaleźć takie będzie mu bardzo trudno.

Wg mnie auto powinno być przede wszystkim bezwypadkowe i dobrze by nie miało korekty przebiegu. Reszta to dodatki, które dobrze jak są. Natomiast tutaj masz mocny silnik, pierwszego właściciela ( a nie jakiegoś handlera złomem z DE ) - więc tak jak pisałem łatwo będzie zweryfikować serwisowanie oraz przebieg. Co mi po sportowych stołkach gdy na blacie milion cofnięty na 180 tysięcy i zespawany z 4 ćwiartek z różnych parafii?

Ja gdybym szukał E90 w dieslu to na bank nawet po tych 3 zdjęciach zainteresował bym się tym akurat egzemplarzem. Co mi po 100 retuszowanych zdjęciach, gdy na miejscu okazuje się zupełnie inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie oferta jest atrakcyjna. Auto godne uwagi, na palcach 1 ręki znajdziesz w PL poliftowe 330d w manualu i to jeszcze od 1 właściciela a nie jakiegoś handlarza.

Jedyne co to go fantazja poniosła z "ekstremalnie dynamiczny" ale może facet ma po prostu poczucie humoru :D

Jeśli przebieg auta to oryginalne 120tys to jest warte tych 60tys zł. Te auta po programie na 300KM latają pięknie a palą śmieszne ilości paliwa i nie są awaryjne.

Jedź, oglądaj i daj znać jak było, gdybym nie kupił 335d pare mies. temu pewnie też bym brał to auto pod uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie uwagi. Faktycznie, w momencie jak przegladalem ogloszenia to bylo to chyba jedyne BMW z pierwszej reki z silnikiem 3.0D z tego rocznika.

A zdjecia to drugorzedna sprawa, i tak nie pokaza prawdziwego stanu. Wole tak, niz ogladac pieknie obrobione zdjecia a na miejscu zastac szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.