Skocz do zawartości

[E39]Jakie tylne amortyzatory do E39 2003 r. Touring MPakiet


mst

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaśpiewali mi cenę 1500zł (!) za komplet amortyzatorów tylnych do BMW E39 M-Pakiet rok produkcji listopad 2003 r.

I się zdziwiłem. Na podstawie http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=DP81-EUR-11-2003-E39-BMW-530d&diagId=33_0523 stwierdzam, że nr katalogowy tylnych amortyzatorów do BMW e39 Touring fabryczny M-Pakiet to 33521094057 a wg allegro, komplet amorów tylnych Bilsteina po nr katalogowym to 611zł - a nie 2,5 razy tyle!: http://allegro.pl/bilstein-amortyzatory-osl-tyl-bmw-5-e39-touring-i5609285307.html

 

Kto jest w błędzie? Ja czy mechanik?

nr vin mojego e39: WBADP81080G047579

 

Poprosiłbym o konkretny nr katalogowy amortyzatorów tylnych do BMW E39 2003 r. M-Pakiet fabryczny bo mam totalnego mindfucka :D Wg mnie nr katalogowy to 33521094057 - mechanik twierdzi, że to nr fabryczny amorów do zwykłego E39 bez m-pakietu. Realoem czy bmwparts. mówi co innego. To jak w końcu jest naprawde?

 

Jakie kupić, aby w pełni pasowały?

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Faktycznie mają najtaniej.

Amortyzatory Sachsa do M-Pakietu po 450zł za 1 szt.

Tuleje Lemforder'a - 175zł za 1 szt.

I tak wyszło mi 1600zł za całość z wysyłką gratis.

 

A od znajomego diagnosty usłyszałem łączną cenę za wszystko - 2500zł :shock: Niemal tysiąc zostaje w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.