Skocz do zawartości

BMW X3 30d - duży przebieg


artistman

Rekomendowane odpowiedzi

nie jarałbym się tym wyposażeniem jest już kilka profesjonalnych firm w Polsce "retrofitowych" i w zasadzie możesz sobie doposażyć wlaściwie wszystko poza niskim przebiegiem.... jeśli zależy Ci na silniki to szukaj a całą resztę sobie doposażysz włącznie z aktualizacją VIN ten przebieg to loteria co pierwsze będzie do robienia if any

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem oferty od trzech firm retrofitowych. W większości wypadków doposażenie zostało wycenione 2 razy drożej niż standardowe w cenniku BMW.

Rozumiem, że jest sporo pracy i trzeba poprzeciągać przewody i wszystko zakodować, ale uważam, że to są ceny z kosmosu.

 

Może macie inne doświadczenie z doposażeniem i znacie firmy, które robią to taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz w 100% racje...

 

Ci co znają się na rzeczy "krzyczą" sobie 150-200% :duh: ceny z cennika, a partacze (niestety jest ich wielu) biorą dużo taniej, ale obyś się na jakąś super ofertę nie połaszczył...

 

Lepiej odżałować przy zakupie niż doposażać później...

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co liczyć na zbyt wiele tzn szanse aby mieć i full wypas wyposażenie i silnik mocny i mały przebieg i do tego fajna cena taka kombinacja jest nierealna. osobiście skupiłbym się na silniku i wyeksploatowaniu auta tj przebiegu. zważywszy że szukasz auta na kilka lat to sukcesywnie dokładałbym z wyposażenia to czego mi brakuje. nie zawsze wszystko wszystkim pasi np niektórzy śmieją się z night vision a mi akurat bardzo pasuje jeżdżąc w nocy przez wsie znowu tempomat mógłby dla mnie nie istnieć itp.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retrofity to droga bajka zależy jeszcze co się chce dołożyć ale sprawy typu np dostęp komfortowy czy head up to są kosmosy. Zwłaszcza jeśli na rynku mało jest rozbitków które poszły na części czy po prostu ukradzionych aut które idą na alledrogo na części.

 

Więc lepiej jest szukać dobrze wyposażonego samochodu kłopot w tym że poniżej 5tki takie sztuki na full opcji nie występują prawie. Przebieg 170k za 100k taniej hm no nie wiem czy jednak nie lepiej pójść w jakieś opcje kredytowe odpuścić sobie coś z wyposażenia poszukać PS/Brokerów niestety teraz złotówka słabo stoi więc to jest słaby czas na taki zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wyobraźcie sobie, że po dwóch latach (!) poszukiwania, udało mi się kupić moje wymarzone X3.

Auto jest w kolorze białym, w M-pakiecie, silnik 30d, dach panoramiczny, kamera cofania, itd. Wyposażenie jest naprawdę niezłe (około 80 tyś zł), nie ma tylko Head-Up, ale mogę bez tego żyć. Do tego samochód jest z polskiego salonu, bezwypadkowy i w świetnym stanie - nic nie było lakierowane i wnętrze też jest w stanie idealnym.

 

Teraz szukam tylko pretekstu, żeby gdzieś jechać. Frajda z jazdy jest niesamowita i to brzmienie silnika. Nawet mój dwu-letni synek woła "silnik" jak daję gazu. Tego nie mówił w naszym Audi. :lol:

 

W przyszłym tygodniu planuję umówić się z tunerem, wgrać wszystkie aktualizacje i podnieść moc do około 310 KM.

 

Ale teraz siedzę i szukam jakiś ładnych czarnych felg 19" i zastanawiam się nad dobrym alarmem (GPS+GSM+kamera).

Ubezpieczenie mam, ale nie chciałbym musieć przechodzić ten etap szukania po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.