Skocz do zawartości

e91 318d WBAUT31080F213152 Góra Kalwaria


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po sporej nieobecności wracam do bmw, prosiłbym o pomoc gdyż jestem zainteresowany tym autem

nr vin WBAUT31080F213152

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-m-pakiet-wew-zewnetznypelny-2012r-nawi-professionalautomatfull-ID6ycO3b.html

 

z tego co wyczytałem to jest to 2011 r, sprzedawca podaje, że pełny 2012

Na coś jeszcze zwrócić uwagę ?

Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to, że jak będziesz zapakowany w 5 osób i bagaże to może być problem z wyprzedzaniem na autostradzie.

Zresztą bez bagaży i 4 osób też.

Wiem, że to świeżak ale nie ma zdjęć fotela kierowcy i innych.

Rozkoduj sobie Vin, jeśli w ciula leci z rocznikiem - co możesz rzeczywiście zweryfikować to całkiem możliwe, że z innymi rzeczami też.

Pozostaje ASO, pełne przetrzepanie za 500-800 zł + blacharka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle. Miałem 318d 143KM. Virus na 170KM i jest dobrze. Poza tym auto fajnie skonfigurowane. Wygląda ciekawie. Sprawdzaj przebieg w ASO lub u kolegi DRAY, jedź oglądaj i jak jest ok to kupuj bo jeżeli to dobra sztuka to długo nie postoi. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat wstecz ludzie jeździli autami po 120-140km i wszyscy byli zadowoleni, teraz nagle 143km nie wystarcza, większość samochodów na polskich drogach ma właśnie taką a nie większą moc, ale fakt przecież jak ma 143km i 4 osoby na pokładzie to nie wyprzedzi tira.

 

Czy sedan czy kombi to już dużej róznicy nie robi.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale 100 konna honda civic czy 110 konna octavia nie waży 1500 kg czy 1600 kg

Jest w manualu, ma inne przełożenia i dużo mniejsze kółka a co za tym idzie węższe opony.

60 konny ax czy 75 konne polo coupe też waży tyle co nic - nie jechały po 240 km/h ale kończyły się przy 140-160 km/h i miały inne przełożenia

astra I niecałą tonę

a to wszystko manuale

 

Głupie e46 jest 200 kg cięższe od vectry c gts i jeszcze więcej od seata toledo czy leona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak możesz porównywać E90 do hondy civic, volkswagena polo czy astry.

Porównaj sobie np do Passata B6, a4B8 czy może do insigni, masa własna niemalże taka sama, silniki w większości w granicach 140km i jeżdżą i nikt nie narzeka, ale jeśli w BMW są dostępne diesle powyżej 200koni to ten 143 już jest BE.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikan, trochę demonizujesz. Może przesiadając się na chwilę z auta mocniejszego do 318d jest niedostatek mocy ale na dłuższą metę jest ona wystarczająca do sprawnego poruszania się. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

62 900 podzielić przez 4,25 daje nam 14 500 Euro.

 

Z własnego doświadczenia wiem że nie ma szans na zakup tak wyposażonego i bezwypadkowego auta w Niemczech.

 

Handlarz swoje musi zarobić,więc za ile on to auto kupił? 13 500 ??? Tym bardziej nieprawdopodobne.

 

318d jakoś jedzie,nie popadajmy w paranoje że 143KM i 9,3s do setki to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie takie auto za ok. 12k ojro wyrwie w niemczech, popatrzcie na niemieckie strony, do tego dochodzą koszty transportu, opłaty i auto wychodzi w granicach 55tys.zł

 

Przebieg wygląda uczciwie, auto przez 2,5roku przejechało 180kkm.

 

Patrząc na opis aukcji to sprzedający z powodzeniem mógłby zostać poetą.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ciężko było mi znaleźć na początku roku w podobnym budżecie trójkę w M-paku. Może teraz jest inaczej, nie wiem, nie sprawdzałem. Jednak tak czy tak trzeba sprawdzić czy auto ma opłacony Vat bo sprzedawane jest na Vat marżę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.