Skocz do zawartości

Xenony - problem z prawym reflektorem


riddick21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mialem problem z prawym xenonem jak zapalalem lampy to startowal po chwili a czasami wogole,natomiast gdy zgasilem silnik i ponownie uruchomilem i wlaczylem lampy bylo wszystko ok.Wiec podjechalem do mechanika i okazalo sie przetwornica padla (sprawdzal nowa zarowke i bylo to samo) i cos jeszcze.No to wymienilem.I co sie okazuje, uruchomilem lampy i odpalil mi prawy reflektor po chwili,ale narazie sie nie zdazylo ze wogole nie odpalil

 

Jaka moze to byc przyczyna,bo ja juz nie mam sil:) prosze o pomoc jak ktos by cos wiedzial

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inna opcja - pesymistyczna. Samochod uczestniczyl w jakims wypadku i przy naprawie ktos po prostu obcial caly przod a pozniej niedokladnie podlaczyl kable instalacji swiatel. :norty:

 

Skoro wymieniles zarowke i przetwornice to nie pozostaje nic innego jak LCM

Sprawdz jeszcze styki we wtyczce dochodzacej do przetwornicy, moze sa zasniedziale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprawdzic, kto jest producentem xenon swiatel w Twoim e 46. Jesli komponenty sa firmy AL (Automotiv Lighting) bedziesz musial wymienic modul umieszczony w srodku lampy. Powinienes zainstalowac control module o numerze 63 12 6 907 496 wyprodukowany po 3/ 2/ 2005. Nie mozesz podmieniac czesci od innego poducenta,np. ZKW

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b379fc35dab41776.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ccf2a175eccafa94.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.