Skocz do zawartości

Pierwsze kilometry 328i F31


qubazo

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód z 2014 r. (roczny), touring, 30 tyś. przebiegu. Opony runflat.

 

Dziś zrobiłem pierwsze 600 km świeżo nabytym BMW, Szczecin-Warszawa :-) Pierwsze wrażenia:

 

- super prowadzenie, przełożenie tego co robimy na zachowanie auta, "czucie" go - szczególnie w trybie sport

- fajna elastyczność przy dużych prędkościach - jadąc na stałe 180-190 spokojnie można depnąć i nadal czuć przyspieszenie

- wystarczające wyciszenie (myślałem, że będzie znacznie gorzej po tych wszystkich narzekaniach na forum) - przy 200 nie da się słuchać muzyki zbyt komfortowo (najsłabsze audio), ale rozmawiać ze współpasażerami owszem. Porównywalnie do 160km/h w starszej Mazdzie 6 :) I nie przerażają te prędkości - w Mazdzie 160 to już balansowanie na granicy, w BMW jadąc 200 zapomina się o tym i trzeba się hamować, żeby bardziej nie przyspieszyć

- fajne adaptacyjne zawieszenie - nawet na równej autostradzie od razu czuć wyboje i wszystkie nierówności

- potem korek na wjeździe do Warszawy i oczywiście wszelkie zalety automatu :)

 

to tyle na gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe f31 odbierane u Bonkowskich? Chyba widziałem, jak były przykrecane tablice rej.

Dokładnie :) Poniedziałek rano ;-)

 

Spalanie - jeszcze nie wiem. Za bardzo cieszy i nie jeżdżę normalnie. Przy dużych prędkościach zaskakująco niskie. Po mieście na razie dość dużo, ale nie potrafię się powstrzymać przed depnięciem tu i tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.