Skocz do zawartości

E36 320i Touring


SkyLine8211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum, od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem buni.

 

VIN:

Type 	CE51
Model 	320i - EUR
Development Code 	E36 (3)
Chassis 	TOUR
Steering 	LL
Doors 	5
Engine 	M52
Displacement 	2.00
Power 	110
Drivetrain 	HECK
Transmission 	MECH
Color 	Cosmosschwarz Metallic - 303
Upholstery 	Leder Casual/hellgrau - P7TH
Production Plant 	REGENSBURG
Production Date 	1996-04-23

Options
243 	Airbag For Front Passenger 	Airbag Fuer Beifahrer
255 	Sports Leather Steering Wheel 	Sport-lederlenkrad
302 	Alarm System 	Alarmanlage
314 	Heated Windscreen Washer Nozzles 	Frontscheibenwaschduesen Beheizt
320 	Model Designation, Deletion 	Modellschriftzug Entfall
341 	Bumpers Completely In Body Colour 	Stossfaenger Komplett In Wagenfarbe
354 	Green Stripe Windscreen 	Gruenkeil-frontscheibe
386 	Roof Rail 	Dachreling
401 	Sliding/vent Roof, Electric 	Schiebe-hebedach, Elektrisch
410 	Window Lifts, Electric At Front 	Fensterheber, Elektrisch Vorn
413 	Luggage Compartment Net 	Gepaeckraumtrennetz
428 	Warning Triangle 	Warndreieck
431 	Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d 	Innenspiegel,automatisch Abblendend
473 	Armrest, Front 	Armauflage Vorn
481 	Sport Seats F Driver/front Passenger 	Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer
494 	Seat Heating F Driver/front Passenger 	Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer
498 	Headrests In Rear, Mechanic. Adjustable 	Kopfstuetzen Im Fond
510 	Headlight Beam-throw Contr. F Low Beam 	Leuchtweitenregelung Abblendlicht
528 	Automatic Air Recirculation Control(auc) 	Automatische Umluft Controll (auc)
534 	Automatic Air Conditioning 	Klimaautomatik
542 	Check Control 	Check Control
554 	On-board Computer 	Bordcomputer
658 	Radio Bmw Business Cd Rds 	Radio Bmw Business Cd Rds
676 	Hifi Loudspeaker System 	Hifi Lautsprechersystem
704 	M Sport Suspension 	M Sportfahrwerk
801 	Germany Version 	Deutschland-ausfuehrung
806 	3rd Stop Light 	3.bremsleuchte
971 	Exclusiv Package 	Exclusiv Paket

 

Buni prawie nic nie dolega, jest kilka drobnostek i nie drobnostek w postaci brakującego ręcznego. W planach mam zrobienie owego ręcznego, ringi kolorowe na pilota, żółte halogeny, poprawić niedoskonałości, prawdopodobnie naciąg bo felgi ładnie leżą ale za szerokie oponki są (215 tył i 205 przód) lać i latać ;) Poza tym mam wszystko na papierze, jestem 3 właścicielem, tył jest robiony bo wyszła rdza.

 

http://i.imgur.com/kXSzL9R.jpg

http://i.imgur.com/Z6NBDil.jpg

http://i.imgur.com/RzLPS4Q.jpg

 

PS. Komin też się nie podoba, ale na razie zostanie taki jaki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do zmiany pare rzeczy :P zastanów się nad tymi brewkami (tuning taki już niemodny dobre 10 lat), te kolorowe ringi przemyśl po co ci one ? na drodze dostaniesz mandat, a na parkingu je świecić to mały sens :) tłumik to wiadomo.

 

środki lepiej przeznacz na polerkę, konserwacje podwozia, zadbaj o silnik czy o hamulce. Na pewno jest sporo rzeczy do zrobienia nawet jeśli myślisz ze wszystko sprawne to jest długa lista rzeczy do roboty, która znacznie bardziej wpłynie korzystnie na auto.

 

ciemny touring jest super :) fajne felgi masz całkiem. A o auto dbaj bo kombi jest mega rzadkie.

 

a coś jest z tym lakierem ? nieskonczony czy coś ? bo jakieś matowe masz te tylne nadkola. Czy lakiernik taki słaby ?

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi na pilota, więc mandacik za białe nie wpadnie, brewki myślę że jak na tuning 10 lat temu leżą ok. lecz chętnie wysłucham innych. Reszta z czasem bo w portfelu się nie przelewa. Lakier jest taki, widocznie ktoś wolał to zarobić niż wstawić pół tyłu od innej betki, wygląda to jak al'a skóra i jest pomalowane na mat, z bliska niezły efekt.

 

Zapraszam też na instagrama gdzie fotki będą wpadały częściej, nick taki jak na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny felunek, od zawsze chodził za mną. Brewki są niezłe również chyba sobie takie zapodam tyle że tylko górna część natomiast co do ringów to...miałem wywalić ale zaczęły mi się również podobać ,zawsze byłem przeciwnikiem ale stwierdzam że do e36 jak się komuś podoba to "łaj not". Jak dla mnie kasztan to lusterka. Edytowane przez iZzI
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na pewno ma potencjał, bo czarny touring w M-paku wygląda kozacko - wiem bo mam ;)

 

Przeznacz lepiej swój czas, pracę i kasę na to, co faktycznie podniesie wartość auta i sprawi że będzie obiektywnie lepsze. Osobiście nie jestem zwolennikiem poprawiania fabryki, więc bym wywalił brewki, żadnych ringów (tym bardziej festyniarsko kolorowych) bym nie instalował. Ogarnij lakier i zajmij się szczegółami jak gałka zmiany biegów.

 

Z tyłu masz korbotronik? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... Ale ważne że ja mam przycisk pod palcem :D Powoli będzie wszystko szło, ale będę się starał inwestować każdy grosz. Pytanko mam ponieważ w instrukcji tego nie ma a na kluczyku mam zjechane obrazki, mam 3 guziki jeden od zamykania, drugi od otwierania, a trzeci ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Trochę odgrzeję kotleta :D Jak się z biegiem czasu okazało auto nie jest tak idealne, wręcz zastanawiałem się czy nie gruzować. :mad2: Reanimacja ruszyła.. pobliski blacharz powiedział, że nie ma podłożnic i on się tego nie podejmie. Ręce mi opadły, lecz postanowiłem zadzwonić do kolejnego, miły Pan trochę znał się na rzeczy ponieważ to piąta e36, jedna stała u niego więc mogłem zobaczyć jak to wygląda. Całość wyniosła mnie ok. 2,5 tyś PLN za: progi zew. i wew., wnęka aku, wzmocnienia, podłożnice z tyłu i konserwacja ale nie całej podłogi ponieważ była ok. Zakupiłem błotniki i wymieniłem. Dołożyłem gaz ponieważ jest to daily. Obniżyłem ją o 6cm/4cm, wymieniłem opony. Padła mi uszczelka pod głowicą ponieważ ubywa mi płynu i jest istna zasłona za mną, silnik otrzymał nowy olej 5w40 wcześniej 10w40. Opis trochę chaotyczny ale piszę to co przychodzi mi do głowy :cool2:

Zdjęcia: https://www.dropbox.com/sh/fxdf66ho2e8msxy/AACL09Tw_4TEcbKe-sHx6am5a?dl=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.