Skocz do zawartości

Żarniki d2s Philips 4300k barwa


tracs2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie czy używa ktoś takich żarników? jak w temacie? i pamięta jak je pierwszy raz odpalił?

 

dodam u mnie jest tak świecą w nocy mocno ale.. o ile w nocy barwa jest ok... tak w ciagu dnia jak zapali się xenony to jedna ''żółć''

 

dodam na palanikach dużo nie jezdziłem hmm ogólnie jak by podliczyć tak czas jazdy może z 5,6h to góra ale nie w ciągu dnia tylko tak ogólnie z sumując

 

mam też 1 roczne żarniki d2s 4300k hinole maxgear... no i w dzień świecą o wiele bielej...

 

czy to się wypali jeszcze czy nie ? bo dodam dośc mocno na żółto świeca..ale w nocy fajnie wszystko widać

 

 

proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem troche tych żarników i ze swojej strony na przyszłość polecam YEAKY NSSC od gościa z allegro nick M-PAQ daje 24m gwarancji i w przypadku gdy sie jeden spali wymienia od razu dwa!! Świecą super. 78zl sztuka :)

 

Tak jak kolega napisał poczekaj aż sie rozświetli - tak dużo osób mówi chociaż te yeaky mam wrazenie swiecą caly czas tak samo odkąd założyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co robić :mad2: :mad2:

 

ehh bo to żólte światło osłabia mnie :mad2: :mad2:

 

dla tego nie wiem czy nie kupić jakiś do 160zł znów :mad2: ale 5000k i mieć głowę spokojną,że żółte światło nie zapali się

 

czy na tych pojedzić? bo dodam tak jak mówię około 5,6h jazdy na nich było łącznie dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fakt dramat..to nic, że świece żarowe/sterownik do wymiany, ale światło musi być białe jak podjedzą się pod aligatora..Stachu mam rozwiązanie! Sprzedaj te badziewne, bo zółte, żarniki na alledrogo i za to kupisz świece i jeszcze zostanie na jakieś chinole po 3 dyszki za sztukę.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Masz rację wywal żarniki, na których wszystko widać w nocy, ale dają żółte światło i kup takie, które będą świecić na biało, ale w nocy nic nie widać i znowu je....sz sarnę.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację wywal żarniki, na których wszystko widać w nocy, ale dają żółte światło i kup takie, które będą świecić na biało, ale w nocy nic nie widać i znowu je....sz sarnę.

 

eh dobra zostawię je bo gdyby to było 100zł to bym je wyjął i kupił inne

 

ale 300 wydane do tego koleś dał gwarancję 12mc podobita,paragon + napisany numer serii żarników

 

teoretycznie jutro będę miał + - 550-650zł

 

i dla tego mnie myśli naszły na żarniki od nowa za 200zł kupić

 

ale chyba jednak sterownikiem się zajmę.. a na tych pojeżdże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się udzielam ale ok ....

Ori żarnik łatwi rozpoznać.

Co do philipsów to jest model który od początku świeci jak świecić będzie - blue coś tam.

Zwykłe ori, muszą się rozpalić/rozświetlić - zwał jak zwał.

Ja patrzyłem codziennie czy mocniej świecą aż zapomniałem o tym po tygodniu - choć po ich włożeniu i tak było za,ebiście dobre światło, też 4300.

Jedyne co mogę poradzić - to sprawdzaj ich moc - teraz i za parędziesiąt godzin - może nie jest w 100% miarodajne ale zawsze jakieś odniesienie, są od tego specjalne sprzęty przecież.

Ja mam osramy, poprzednie miałem jak kupiłem i wytrzymały 4 lata. Teraz zamiast zwykłych założyłem nightbreakery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu montowałem Philipsy D2S 85122VIC1 4 300 k. Po pierwszym odpaleniu świeciły na biało, tak jak trzeba :cool2:

Później nie kontrolowałem barwy, ale do tej pory spisują się dobrze. Moja wersja kosztowała 260 zł/szt. Może to szaleństwo montować takie żarniki do 15 letniego auta, ale przynajmniej mam jak na razie spokój.

Przed zakupem przyswoiłem sporą dawkę wiedzy na temat xenonów i niestety bywa, że Philipsy są podrabiane i to całkiem dobrze. Chciałem kombinować z tańszymi zamiennikami, ale stwierdziłem, że na dobrej widoczności nie ma co oszczędzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne szaleństwo, co za różnica ile lat ma samochód.

Tzn że do 3 letniego i10 warto a do bmw 12 letniego już nie ....

 

Świecą na biało, wiadomo - ale pełną moc osiągają po określonym czasie świecenia.

Sprzedawca niekoniecznie musi to powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu montowałem Philipsy D2S 85122VIC1 4 300 k. Po pierwszym odpaleniu świeciły na biało, tak jak trzeba :cool2:

Później nie kontrolowałem barwy, ale do tej pory spisują się dobrze. Moja wersja kosztowała 260 zł/szt. Może to szaleństwo montować takie żarniki do 15 letniego auta, ale przynajmniej mam jak na razie spokój.

Przed zakupem przyswoiłem sporą dawkę wiedzy na temat xenonów i niestety bywa, że Philipsy są podrabiane i to całkiem dobrze. Chciałem kombinować z tańszymi zamiennikami, ale stwierdziłem, że na dobrej widoczności nie ma co oszczędzać :wink:

 

to są 4600k a nie 4300k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież ładnie świecą,a w nocy dobrze widzisz - Stachu o co Ci chodzi?? Zajmij się robotą! :mrgreen:

Na żółto to Ci świecą postojówki, xenon swieci tak jak trzeba - nie kombinuj na siłę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zostawiłem philipsy w nocy nawet fajnie widac

 

ale..

 

światła ustawione.. na prostej drodze nikt mi nie mrugał a specialnie 20km jechałem się przejechać..natomiast jak podjeżdżam pod górkę jakaś to xenony dają bardzo wysoko DO samych drzew aż i jak ktoś wyjeżdża na górkę to mruga... a światła dobrze ustawione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zostawiłem philipsy w nocy nawet fajnie widac

 

ale..

 

światła ustawione.. na prostej drodze nikt mi nie mrugał a specialnie 20km jechałem się przejechać..natomiast jak podjeżdżam pod górkę jakaś to xenony dają bardzo wysoko DO samych drzew aż i jak ktoś wyjeżdża na górkę to mruga... a światła dobrze ustawione...

 

to chyba normalne do szkoły chodził :?: na fizyce nie uczyli jak zachowuje się światło :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.