Skocz do zawartości

Aktywacja BC


Irek1975

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam prośbe do forumowiczów.Chciałbym aktywowac w swojej buni e46 komputer pokładowy ze wszystkimi ukrytymi funkcjami oraz dodatkowymi opcjami.Zmieniłem manetke na taka z przełacznikiem,zkapiłem interface i za cholere nie potrafie tego tematu ugryźć, :mad2: pomimo że czytałem że jest to dosyć prosta sprawa.Po prostu moje umiejętności informatyczne z obsługi komputera ograniczają sie praktycznie do korzystania z neta a tak poza tym to jestem w tym temacie "zielony"... :cry: Czy mógłby mi ktoś opisać krok po kroku,jak przedszkolakowi,jak aktywowac ten przycisk BC.Za ewntualną pomoc będę bardzo,bardo wdzieczny....serdecznie pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=79911

 

Jakie dodatkowe ukryte funkcje w bc mozna aktywowac?

 

Żadne. Śr. prędkość, śr. spalanie, zasięg, zegarek, temperatura - tylko 5 funkcji.

 

Poza wymianą jak w temacie wyżej, wyciągasz NCSem konfig FSW_PSW.MAN ze sterownika zegarów KMB, zmieniasz

BC
nicht_aktiv

na

BC
aktiv

 

Dalej kodujesz to tak samo jak wszystko inne i masz BC. To tak w dużym uproszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Witam. Odgrzeje temat, probuje zakodowac bc ale mam problem, manetka podlaczona, wtyczka z 4 pin idaca do manetki z przyciskiem bc. W ncs wyciagam plik man z modulu KMB ale nie mam nigdzie pozycji BC zeby zmienic na aktiv w pliku trc. Ktos pomoze co moze byc nie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.