Skocz do zawartości

Problem z Ringami BMW E92 Coupe


Sandi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli już bym montował to te :

LED marker 40W CREE H8 do BMW

http://wrzutnik.net/dafota.2.8j51453835380h.jpg.smled-marker-40w-cree-h8-do-bmw.jpg&th=4331

 

Cena dość spora , lecz dośc wytrzymałe i mocno świecące .

 

https://www.youtube.com/watch?v=JY8cVRtqfY4

 

 

Nie zgodzę się z tym , zobacz tu cały temat . viewtopic.php?f=70&t=173077

 

Szczegolnie porównanie LED markerów na stronie 26 zrobione przez JOCKERA.LED markery z aukcji maja 4 diody CREE żółte , które mają po 3W szt. więc razem 12W a nie 40W.

 

P.S. Jeżdże na OSRAM Cool Blue H8 już ponad rok i są ok.

7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś fotki jak te Osramy świecą ?

 

Nie mam , ale moge powiedziec że natężenie światła w ringach jest podobne jak w ori żarówkach , ring sa oświetlone w miarę rónomiernie natomiast barwa światła jest nieco bielsza niż żółte ori.

Skłaniam się do zakupu jednak LED markerów ale z diodami XML wyłącznie . :8)

7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś fotki jak te Osramy świecą ?

 

Nie mam , ale moge powiedziec że natężenie światła w ringach jest podobne jak w ori żarówkach , ring sa oświetlone w miarę rónomiernie natomiast barwa światła jest nieco bielsza niż żółte ori.

Skłaniam się do zakupu jednak LED markerów ale z diodami XML wyłącznie . :8)

Ja też tylko nie wiem jakie , masz jakieś na oku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Panowie to sciema! Ma e92 2008 rok pre lci.... I wydalem majatek na ringi!! Zawsze wewnwtrzny bedzie widoczny bardziej i jasniej swiecil niz zewnetrzny! Jak kolega juz wspomnial taka konstrukcja lampy! Nic z tym nie zrobisz.. W nocy z daleka wyglada ok ale dzie to juz porazka. Zeby bylo cacy musi byc lampa LCI nie ma wyjscia...
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że same lampy Pre LCI nie podejdą , trzeba by zmieniać maskę i zderzak i chyba błotniki też do tego lampy to już się robi pare tysięcy , więc kompletnie to się nie opłaca :D Wolał bym już próbować rozkleić jakoś lampy choć ponoć jest to strasznie ciężkie i wsadzić RINGI Ledowe wtedy efekt jest super :lol: :lol: :lol:

 

A jakie masz żarówki w ringach obecnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wszystko jest do osiagniecia jesli chodzi o swiatla w e92, kwestia pieniedzy i czasu. I nie musi to byc LCI...

Chcecie miec kozackie ringi to musicie zainwestowac w montaz LEDow fizycznie Orion/Predator itp. w lampe i w tedy macie tak samo albo lepiej niz serie F.

Tu link do przykladowego sklepu w US:

 

https://www.umnitza.com/angel-eyes-by-umnitza/bmw-angel-eyes/3-series.html

 

Problemem jest to, ze najlepsze sa w US, kupywalem od nich 128W icetec zarowki w listopadzie 2015 i nie przyszly, przesylka zaginela a oni maja w D.... aby cos zrobic.

 

Tu jest efekt mojej e60 na 90W zarowkach LED Detec(w ktorych rezystory wytrzymaly troche ponad 12m). Dawaly naprawde ostro, ponadto moga byc stosowane do jazdy dziennej:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=257211&start=15

 

Proponowal bym nie kupowac tanich LED markerow. mialem teoretycznie 60W-we i slabo swiecily jak i mocowanie/luty przewodow byly slabe, zawsze cos przerywalo...

Wszystkie te LEDy i tak sa produkowane w Azji... wiec mozna sobie wyobrazic.

 

Ja teraz wyprobuje cos takiego z allegro 120W, kazda zarowka ma 10 diod 12W, jestem sam ciekawy jak to swieci, poza tym laczenie przewodow jest lepsze niz u pozostalych. Sprzedajacy przedswawia sie jako "niemiecka jakosc". Ciekawe, skoro te zarowki i tak sa z Azji, ba ceny w PL sa wyzsze niz na ebay-u, ale o tyle dobrze, ze przesylka jest w EU a nie Chiny albo US.

 

http://allegro.pl/kpl-markery-led-h8-240w-bmw-e60-e61-e63-e64-m6-z4-i5901515200.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych markerów , kupić zawsze możesz i pocieszyć się nimi z pare miesięcy ,

Już wyjaśniam dlaczego, błąd jest taki że te diody które są tam zamocowane strasznie się grzeją i w końcu same odpadną ,

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich Detec diody byly ok, nie grzaly sie tylko rezystory fizycznie padly tzn. rozszezyly sie I pekly.

Konstrukcja tej "zarowki" byla bardzo pozadna ale laczenie przewodow wrecz tragiczne.

Minusowy kabel bezposrednio od zarowki sie odlaczyl wiec chcialem to przelutowac pozadnie ale konstrukcja tych zarowek jest ciezka do rozebrania - ale udalo mi sie :D

 

Jednak podczas odkrecania tych mikro srubeczek z gornej czesci zarowki gdzie sa diody srubokret mi zjechal na nie I po ptokach, te srubki byly na klej tak jak czesci tych zarowek. Wiekszosc jest robiona tak samo. Roznia sie jedynie radiatorami(niektore maja nawet wentylatorki), rezystorami, okablowaniem I oczywiscie rozmieszczeniem diod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ty masz H8 do ringów

Aha :D :D :D Dziękuje Ci bardzo za informacje !!!

A mam jeszcze takie pytanko nie wiesz ile mają WAT seryjne H8 W ringach ? I Czy trzeba założyć inne żarówki o tej samej mocy czy mogą być mocniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny wielkie dzięki za odpowiedz :wink: !

 

Mógl byś coś polecić do ringów ? Coś co by świeciło na biało / lekko niebiesko ? Bo mam juz dosyć swoich żóltych :P

 

Może np. ?

http://www.agito.pl/h8-12v-35w-pgj19-1-cool-bluer-intense-o-64212cbi-hcb/pd/D3BRQMBBM/

 

Albo

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-OPT-H8-35W-PGJ19-1-12V-PLASMA-8500K/2373#prettyPhoto

 

Powinno rozświetlać obydwa ringi , ponieważ to żarówka a nie LED :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szału nie zrobi , lepiej jakieś markery 40W zamontować to już efekt powinien jakiś być , 120w też możesz lecz diody odpadną od temperatury , licz ze z parę miechów pojeździsz , potem czeka cię tylko reklamacja :)
Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szału nie zrobi , lepiej jakieś markery 40W zamontować to już efekt powinien jakiś być , 120w też możesz lecz diody odpadną od temperatury , licz ze z parę miechów pojeździsz , potem czeka cię tylko reklamacja :)

 

 

Rozumiem, ze miales komplet markerow LED 120W I diody odpadly tak ?

Ja mialem 90W I z diodami nic absolutnie sie nie dzialo, tylko przewody padlo byly I co pada to rezystor, ktory jest wymienny przynajmniej u "umnitzy"

 

40W nic nie da na ledach, mialem 2 komplety 60W w e39 I w e60 pre-lci I byly slabe. Lepiej faktycznie sprawdzic ten osram choc takie H8 same stosuje BMW identyko z podobna barwa tylko z inna cena hehe. BMW stosuje zarowki/zarniki Philips is Osram.

 

 

Nie sugerowal bym sie marketingowa nazwa: Cool Blue Intensive albo Night Breaker...

Kupilem niedawno osram CBI xenon D1S I zadnej roznicy nie widze miedzy stara normalym xenonem osrama I tym CBI, z lewej mam starego xenona a z prawej CBI tez zaden z moich znajomych nie widzi roznicy. Ponoc trzeba czekac iles tam godzin aby xenon osiagnal odpowiedni efekt itp.

 

Ta druga bym odpuscil od razu, mam teraz cos podobnego (tymczasowo :D ) to gorzej bedzie swiecilo niz original. Ja kupilem H8 co mialy niby miec 6000k. Nie ma opcji by zarowka dala Ci niebieskie/biale swiatlo. Zostaja marker LED albo wymiana ringow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.