Skocz do zawartości

BMW Business CD Philips PH9860W wyjście na wzmacniacz oraz a


michalpiotrowicz1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Trochę się naszukałem i tu pasuje najlepiej a odpowiedzi nie znalazłem. Otóż do rzeczy. Mam radio BMW Business CD Philips PH9860W. Układ jaki w nim siedzi to TEA6320. I mam pytanie, w które nóżki się wlutować aby uzyskać wyjście na wzmacniacz? Stosować jakieś kondensatory? I czy w ten układ mogę też wpiąć kabelek aux? Proszę o prostą ale konkretną poradę. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Kocham mój kraj, nienawidzę mentalności!

Tego narodu i tej zaściankowości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem jak z wzmacniaczem, ale AUX z tego nie będziesz miał, co najwyżej DICE, czy coś podobnego podpięte pod zmieniarkę.

Jak chcesz aux to tylko apine cd53 po 2003r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Coś poczytałem, wyjście na wzmacniacz musiałbyś lutować przed końcówkami mocy w radiu (o ile dobrze zrozumiałem).

 

A jak coś to możesz sobie kupić to co w orygiale napędza HiFi - wzmak LOEWE, jak trafisz z okablowaniem to może być w miarę dobre rozwiązanie:

http://allegro.pl/wzmacniacz-hi-fi-bmw-e38-e39-i5642014337.html

 

Mam coś takiego u siebie w kombiaczu i całkiem daje radę. Po przesiadce z mojego seadana (gdzie zmieniałem beckera kaseciaka na CD53 alpine i głośniki z przodu na jakieś lepsze) to wgniotło mnie w fotel :) Ale jak ze wszystkim, zawsze mało i u siebie też kombinuję, powiększyłem już suba w bagażniku, a zaraz zmieniam kaseciaka beckera na Alpine CD53.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz już mam i suba też ale podłączony pod głośniki z tyłu poprzez konwertery RCA i nie zadowala mnie jakość dźwięku mimo, że konwertery do najtańszych nie należały. Dlatego zależy mi na bezpośrednim wyjściu z radia. Też dużo czytałem, ale opisu do mojego modelu nigdzie nie ma. Wystarczy, że ktoś mi powie gdzie mam się wlutować.

Kocham mój kraj, nienawidzę mentalności!

Tego narodu i tej zaściankowości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.