Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

========================================

Vehicle information

========================================

VIN: WBA3P31000K269772

Type code: 3P31

Model: 420D XDRIVE (EUR)

E-F-R series: F32

Series: 4

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: N47T

Displacement: 2.00

Power: 135 (183 hp)

Drive: ALLR

Transmission: AUT

Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Upholstery code: HAAT - STOFF HEXAGON AL

Prod.date: 2014-03-05

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S2NH M SPORTBREMSE

S2PA Lockable wheel bolt

S2PL 19"M LM RAEDER DOPPELSPEICHE 442 M

S2TB Sport automatic gearbox

S2VB Tyre pressure control (TPC)

S3AG Reversing camera

S3L8 EXTERIEURUMF. IN ALUMINIUM SATINIER

S4AE Armrest front, retractable

S4DX AKZENTLEISTEN BLAU MET. MATT

S4MR Interior trim strips, alum. hexagon

S5AG Lane change warning

S5DA Passenger airbag deactivation

S5DL SURROUND VIEW (WORKING NAME)

S6AC INTELLIGENTER NOTRUF

S6AE TELESERVICES

S6AK CONNECTEDDRIVE SERVICES

S6NH FREISPRECHEIN. M. USB-SCHNITTSTELLE

S6WA INSTRUMENTENKOMBI. M. ERW. UMF.

S8KA OELWARTUNGSINT. 30.000KM/24MONATE

S8S2 Coding, alarm signal

S8S3 Automatic locking during starting

S8TH SPEED LIMIT INFO

S230 Extra package, EU-speciifc

S258 Tyres with runflat properties

S302 Alarm system

P337 M Sports package

S403 Glass roof, electrical

S423 Floor mats, velours

S430 Interior/outside mirror with auto dip

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S481 Sports seat

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S544 Cruise control with brake function

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S609 Navigation system, Professional

S610 Head-up display

S676 HiFi speaker system

S698 Area-Code 2 for DVD

S710 M leather steering wheel

S715 M Aerodynamics package

S775 Headlining anthracite

S845 Acoustic fasten seat belt reminder

S868 Language version, Dutch

S886 Operating instructions, Dutch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-4-m-pakiet-sport-ac-schnitzer-ID6y5Hql.html

auto wystawione "troszke" taniej przez poprzedniego wlasciciela bo za 171 tys :D

 

pomijam fakt, ze to sprzedajacy zamiescil, a potem usunal linka ze swoim autem do oceny :mrgreen:

Edytowane przez robert0707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z Premium Selection :)

 

Historia serwisowa pojazdu :

01.05.2014 - 5 131 km : Odczyt przebiegu z kluczyka

03.09.2014 - 22 187 km : Odczyt przebiegu z kluczyka

17.10.2014 - 24 862 km : Odczyt przebiegu z kluczyka

07.02.2015 - 30 026 km : Odczyt przebiegu z kluczyka

07.02.2015 - 30 027 km : Odczyt przebiegu z kluczyka

05.06.2014 - 36 844 km : Wymiana oleju, wymiana filtra oleju , wymiana filtra kabinowego (BMW Inchcape Wrocław)

 

Gwarancja :

17.03.2014 - 17.03.2016

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek brzmi - ''co sadzisz o aucie z ogloszenia '' .

No i ciekawe co wiekszosc z nas , ktorzy poruszaja sie autami , przyjmijmy srednio za 50k zl ( albo mniej )ma napisac ?

Ze bity , ze brzydki , ze widac szpachle albo szczeliny sie nie zgadzaja ?

Ciekawe czy kupujac auto za 200k zl bedziemy sluchac opini innych forumowiczow ?

Sorry ale nie moglem sie opanowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dlatego wymagamy numeru vin :)

Coraz mniej sprzedających robi z tego działu tablicę ogłoszeń :mrgreen:

Choć jak widać zawsze ktoś się wyrwie jak nie ma zainteresowania autkiem :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek brzmi - ''co sadzisz o aucie z ogloszenia '' .

No i ciekawe co wiekszosc z nas , ktorzy poruszaja sie autami , przyjmijmy srednio za 50k zl ( albo mniej )ma napisac ?

Ze bity , ze brzydki , ze widac szpachle albo szczeliny sie nie zgadzaja ?

Ciekawe czy kupujac auto za 200k zl bedziemy sluchac opini innych forumowiczow ?

Sorry ale nie moglem sie opanowac .

 

Tak samo jak za 20 ścia tysi.

Tu jest najzwyklejsza jednostka, popularna itd - nie jest ani biały kruk ani topowa odmiana silnikowa.

Zawsze jakieś wprawne oko może coś zauważyć.

W premium selection najczęściej sztuki uderzone - i nie tylko parkingowo.

Wymieniają ludzie, naprawiają ludzie i spierdzielić mogą - co z tego, ze zgodnie z technologią bmw - jak potrafią zamiast spinki wkręcić blachowkręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikan , nie o to mi chodzi , ze Bilay Kruk czy cos specjalnego.

O ile dobrze zrozumialem , dzial powstal aby pomoc kupujacym , np. kiedy maja daleko , wtedy inny forumowicz moze zrobic nazwijmy to wstepne ogledziny.

Czy bedziesz bral pod uwage opinie kogos z forum ( nie mam zamiaru obrazic forumowiczow ) kupujac auto za 200k???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto wygląda na 300KM a pewnie e46 z M47N po chipie je dogania :lol:

 

Nie ośmieszaj się :)

Prawda w oczy kole :lol: Samochód wygląda świetnie, nie mówię, że nie ale to co ma pod maską to chyba jakaś pomyłka. Przerost formy nad treścią. Może właściciel myślał, że wystarczy nakleić znaczek eM pałer? I pewnie miał rację, bo z takim wyglądem prawie nikt do niego nie podskoczy. A 330d w serii by mogło. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Twój stary kibel m47n o którym napisałeś najperw nawet po chipsie by nie podskoczył, ani 330d 184, dopiero wersja 204 ps robi taki sam czas 0-100 co 420d 7,3 sek od 0 do 100 km/h, rozumiem, że fakty nie przemawiają, więc jeszcze raz proszę: nie ośmieszaj się :)

 

Wygląd jest kwestią indywidualną, nie każdy musi mieć pierdyliard koni pod maską aby co nieco sobie powiększyć między nogami na światłach, a i tak osiągi takiej 420d powodują że 70% aut na starcie zostaje w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ani Twój stary kibel m47n o którym napisałeś najperw nawet po chipsie by nie podskoczył, ani 330d 184, dopiero wersja 204 ps robi taki sam czas 0-100 co 420d 7,3 sek od 0 do 100 km/h, rozumiem, że fakty nie przemawiają, więc jeszcze raz proszę: nie ośmieszaj się :)

 

Wygląd jest kwestią indywidualną, nie każdy musi mieć pierdyliard koni pod maską aby co nieco sobie powiększyć między nogami na światłach, a i tak osiągi takiej 420d powodują że 70% aut na starcie zostaje w tyle.

 

Rozumiem qwertykk, że jesteś jednym z tych chamowatych kierowców z małym siurkiem i żeby się dowartościować, musisz od czasu do czasu kogoś obrazić ale wg mnie to za mały silnik do takiego wozu i nic ci do moich opinii i do mojego kibla. Babraj się w swoim. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary kibel czy nie stary ale jeśli zdrowy, po programie i w tej samej budzie czyli coupe wciąga tu cudo, które tylko odstrasza wyglądem - na dobra sprawę mógłby mieć rurkę od kranu w wydechu a nie 4 rury bo w błąd wprowadza.

330d 204km w serii też przetrzepie skórę, po programie zawstydzi już na maxa.

 

Emblemat M na klapie to agro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo wprost nie obraziłem, w przeciwieństwie do Ciebie, więc osobiste wycieczki zostaw. Mówię tylko, że moc to nie wszystko i może sobie wyglądać jak Emka a jeździć jak dyszel 2 litrowy, a pitolenie jak to stary kibel m47 objeżdża 420d jest delikatnie mówiąc głupotą, a Ty chyba nie sprawdziłeś faktów zanim napisałeś i piszesz te głupoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary kibel czy nie stary ale jeśli zdrowy, po programie i w tej samej budzie czyli coupe wciąga tu cudo, które tylko odstrasza wyglądem - na dobra sprawę mógłby mieć rurkę od kranu w wydechu a nie 4 rury bo w błąd wprowadza.

330d 204km w serii też przetrzepie skórę, po programie zawstydzi już na maxa.

 

Emblemat M na klapie to agro

 

 

Ta rozumiem, że 170-180 psowy m47n w e46 wciąga 420d 184 ps ? Czyli robi pierwsze 100 km/h jak 330d 204? :mad2: Kolejny który urwał sie z choinki.

 

Jeszcze raz wkleję bo niektórzy mają za małe denka na oczach aby raz porządnie odczytać:

 

420d 184 ps AT 7,3

 

e46 330d 204 ps coupe 7,2 MT, w wersji AT 7,3-7,4 w zależności jak źródła podają.

 

A Wy wyjeżdżacie z bredniami, że przedpotopowy silnik m47n po programie wciąga 420d 184 ps :mad2: Czyli jeździ jak seria 330d 204 :mad2: Litości!

 

I jeszcze raz przypomnę dla ignorantów, nie rozmawiamy o wyglądzie, bo na te opinie nie chciałoby mi się odpisywać, ale jak czytam takie brednie o osiągach to się noż w kieszenie otwiera. Ja rozumiem, że 5-8lat temu m47n po programie robił robotę i można było się nawet przez 2 min pozachwywać, ale czasy się zmieniły i byle jakie nowe bmw w dyszlu 2 litrowym robi jak chce i jeździ tak jak m57, co więcej po programach spookjnie je objeżdża.

 

A co do emblematu, powiedz wszystkim tutaj którzy zakładają sobie m zderzaki i progi i pewnie felgi m, przecież to agro! Gałka od zmiany biegów m - agro :mrgreen:

Edytowane przez qwertykk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180 km w e46 to rzadkość - ja mam w ciężkim jak to nazwałeś kiblu 200/420 a chłopacy mają więcej o 10% w lekkich coupe.

330d 204 km miało w gratisie w dobrej serii 230km.

 

Nie miałem przyjemności z 420d - mam nadzieję ze mój kapeć kombi z parchami na nadkolach zawstydzi znów jakieś świeższe bmw. Tak, puki co 2.0d na razie nie dały mi rady.

 

I tak, nalepki wyrwane w choinki i naklejone na klapie to wieś.

Czcza rozmowa, skoro nie odróżniasz ori progów, zacisków itd które wyszły z pakietem z nalepkami na klapie rodem z e36 316 remizowego z najgorszego wypiździejewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jak chłopAcy mają to rzecywiście nie ma co dyskutować.

 

Fakty są jakie są każdy widzi i jak ich nie dostrzegasz - po prostu idź na badania okulistyczne.

 

Za chwilę napiszecie że zdrowa w serii m47n potrafi wypluć 180 ;)

 

p.s 184 ps chip - 215-230/440-470 i idąc Twoją dziwną logiką wąchasz spaliny tak czy srak, chłopAcy też by biedni byli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisane było o serii tego cuda z piękną nalepką M i kręconych e46 320d - co pewnie tobie umknęło.

 

Nie będę wymieniał kto ile ma, bo już nie pamiętam - wynika wprost z galerii, ja z łatwością uzyskałem tyle ile wskazałem.

 

Mowa o nowym 4er, do której ktoś wrzucił pakiet M a założył klekoczącego smierdziela 4g, do którego porównujesz nastoletnie diesle w cenie 10% oferowanego a na dobra sprawę w cenie samego pakiety M za który ktoś wyścielił.

Edytowane przez mikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.