Skocz do zawartości

318tds.Po wyciągnięciu kluczyka świeci cały czas pozycja.


Skroczek1

Rekomendowane odpowiedzi

Zapoznaj się.

viewtopic.php?f=68&t=120678

 

 

 

 

Witam

Mam taki problem ze jak wyciągnę kluczyk ze stacyjki to świeci mi cały czas licznik...

Wygląda to tak jak by no stop jest na pozycji 1 ... przełączę na 2 pozy. wszystko świeci Zapala normalnie itd.

Co to moze byc??

Pomyślałem ze moze stacyjka cos szwankuje wiec odczepiłem ta kostkę co idzie od stacyjki i nic dalej święci...

sprawdzilem tez kable co ida grobe od stacyjki do skrzynki bezpiecznikow wszystko jest dobrze (czerwony,ffiolet , zielony i zelony z czarnym)

diagnoza komp. cos da?? jaki kabel odpowiada pozycji 1 na stacyjce??

Teraz jest cieplo wiec akumulatora tak bardzo nie rozładuje ale gorzej zima jak tego nie zrobię...

Proszę o jakieś porady podpowiedzi co jeszcze mogę sprawdzić...

Z góry dziękuje.

Było e36 318 z 92r. M-technic . Piekna maszyna i bez awaryjna z 340tys.km:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja miałem ostatnio coś podobnego.miałem zwarcie w wiązce klapy bagażnika, jeden przewód stopił się na całej długości z innymi przewodami aż do złączki pod siedzeniem kierowcy. efekt był podobny do Twojego: po wyjęciu kluczyka świeciło się podswietlenie zegarów i wszystkich przycisków i podświetlenie rejestracji. po wyjeciu bezpiecznika od centralnego zamka podswietlenie gasło. musisz mieć gdzieś zwarcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.