Skocz do zawartości

żółw jest szybszy 316/M43


ciacho32

Rekomendowane odpowiedzi

jak jeździsz na gazie to mozliwe ze autko zjedynki takiego ma tylko niestety kopa chociaz w sumie to tez zalezy od regulacji i instalki, ale jak na benzynce ci się tak dzieje to nie wiem, może kable może elementy rozrzadu skoro nie wkręca się na obroty(popychacze, wałek...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeździsz na gazie to mozliwe ze autko zjedynki takiego ma tylko niestety kopa chociaz w sumie to tez zalezy od regulacji i instalki, ale jak na benzynce ci się tak dzieje to nie wiem, może kable może elementy rozrzadu skoro nie wkręca się na obroty(popychacze, wałek...)

Na obroty sie wkreca normalnie, jak mam na jalowym i jak przycisne to jest gites...zadnych pirdniec, potkniec, zadyszek...moze jest tak jak mowil kolega wczesniej juz mi mocy brakuje :norty: :norty: , bo jak mam powyzej tylko ten pierwszy moment po wlaczeniu jedynki i wcisnieciu gazu to idzie i od 2500 tys jakby kto w dupke mocniej kopnal, ale to chyba normalny objaw...a mam tylko bene...chyba wszystko jest oka :) Pozdrawiam i dzieki...

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja powiem tak ( ze tez mam 1.6 M43 w coupe) mysle nad wymiana sprzegla , choc moge ruszyc z piskiem bez problemu gdzies tam brakuje mocy, faktem jest ze to maly silnik i cudow nie mozna oczekiwac , na poczatku posiadania tego auta myslalem ze to jest to , coz mocy malo bo i silnik maly, jednak mi to wystarcza bo duzo jezdze, wracajac do tematu , jak koledzy mowia sprawdzic na kompie to raz , po drugie i po trzecie nie wymagaj od tego silnika rewelacji, jesli chcesz wrazen ciagnij obroty na starcie do konca wtedy masz wiecej szans na lepszy wynik ( na 3 biegu juz jest setka przy 5tys), w razie pytan dajesz na prv, badz gg.

pozdrawiam wszystkich fanatykow BMW a nie fanow duzych pojemnosci ktorzy notorycznie nasmiewaja sie ze swoich kolegow i braci majacych mniejsze silniki - choc mysle ze Ci ostatni maja wiekszy szacunek dla swych aut

pozdrawiam

B - M - W

http://img135.imageshack.us/img135/9788/160x80houseofflyingdaggers202t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.