Skocz do zawartości

Cantralny zamek


MlodyCezar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów. :)

Piszę do was w takiej sprawie, mam problem z centralnym zamkiem brak możliwość zamknięcia i otworzenia z pilota.

Pierwsze podejrzenie padło na piloty wiec wymieniłem baterie, nie było to proste ale się udało, próbowałem zakodować kluczyk lecz bezskutecznie.

Wybrałem się do elektryków stwierdzili że kluczyki są dobre a problem tkwi ze strony samochodu.

Moje pytanie gdzie znajduje się antena - nadajnik, odbiornik centralnego zamka oraz jak on wygląda gdyż na 90% padł on lub mogła się poluzować kostka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie Oświetlenie wnętrza działa na dodatek akumulator naładowany na 100% i widać że trzyma.

Chyba taka funkcja powinna wyłączyć się sama tak mi się wydaje :/ Fakt jak auto kupiłem to trochę stało u osoby sprzedającej i to właśnie u niego zauważyłem że to nie działa otworzył się raz i potem już nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ale jak już są zakodowane to raczej się ich ponownie nie zakoduje do innego auta - nawet na chłopski rozum biorąc. Trzeba by je najpierw zresetować - wyjąc baterie - i dopiero znowu spróbować. A sprawdzałeś centralke od alarmu?? Bo jeżeli już ona mogła polecieć.
Buczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem, ale ostatnio robiłem szyber i podsufitke zdejmowałem i nic tam nie było więc jeśli już to typowo w słupku. Na Youtube jest filmik gdzie Kolo pokazuje elektryke na rozebranym e53 może bedzie.
Buczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link znalazłem ale obejrzałem jeszcze raz i tylko jest pokazane odnośnie klapy tylniej. Ale na Allegro http://allegro.pl/bmw-x5-3-e46-e53-czujnik-przechylu-modul-alarmu-i5496930759.html są jakieś części. Zadzwoń i zapytaj czy wiedzą gdzie jest to zamontowane...
Buczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.