Skocz do zawartości

BMW seria 1 czy clio IV


mała_czrna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nic dobrego za tą kwote nie kupisz.... z 2010 lub mlodszego.... kupisz cudowanego trupa i beda problemy... od 2010 to masz raptem 2-3 auta do wyboru....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dobrego za tą kwote nie kupisz.... z 2010 lub mlodszego.... kupisz cudowanego trupa i beda problemy... od 2010 to masz raptem 2-3 auta do wyboru....

czyli co pozostaje mi wybór męża clio :-( :cry: :cry:

I odłożenie marzeń na górną półkę.

A z Niemiec od pierwszego właściciela też nierealne ?!

Mam znajomych którzy szukają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam znajomego który odkupuje auta do premium selection i mam tez znajomych handlarzy... nic dobrego z tego nie wyjdzie... jak znajdziesz to bedzie to tak nedzna wersja jak tylko mozna...

bmw trzeba w miare fajnie wyposazone sobie kupic by cieszyc sie w pełni autem i w automacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam znajomego który odkupuje auta do premium selection i mam tez znajomych handlarzy... nic dobrego z tego nie wyjdzie... jak znajdziesz to bedzie to tak nedzna wersja jak tylko mozna...

bmw trzeba w miare fajnie wyposazone sobie kupic by cieszyc sie w pełni autem i w automacie ;)

 

Czyli nadal nędza. Czyli skrzydła podcięte :-( wracam do domu przepraszam męża i kupuję clio. :cry: :cry: :cry:

Nie macie jakiś dobrych informacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra informacja: na wstecznym w clio bedziesz miała tylny napęd ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup starsze mocniejsze i reszte zostaw na dopieszczenie i bedziesz miala tak jak trzeba tylko 2007 ;) ktore i tak lepsze o epoke od clio 1,2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie rozumiem tego terroryzmu rocznikiem ? W czym jest lepszy samochód z 2010 roku od takiego z 2008 roku jeśli mówimy o tym samym modelu, obydwa po lifcie itp ? Chyba że chodzi o finansowanie czy ubezpieczenie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się mnie nie pytaj ! Tylko mojego :-( Jego argumentacja jest następująca:

- miałaś auto z 2009 teraz musi być nowsze,

- miałaś przebieg 75000 to teraz albo tyle samo albo mniej,

- auto było warte tyle możemy dołożyć tyle,

- za te same pieniądze możesz kupić nowsze auto patrz 2014 clio (obojętnie jaki silnik), inną technologię, lepiej się później sprzeda,

- a ty się uparłaś na BMW stare z przebiegiem i płacisz za znaczek - nie ma opcji.

Jeszcze coś dodać odnośnie terroryzowania o rocznik!!!

Mi się tylko płakać chcę ale nie jestem baba i nie będę.

A na domiar wszystkiego nie śmiejcie się ale jestem po czterdziestce to kiedy mam spełniać marzenia - w trumnie !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Argument o lepszej sprzedaży clio można włożyć między bajki. Straci na wartości 3 razy szybciej niż BMW. Reszta to już Wasze stosunki małżeńskie, myślę że każdy powinien mieć prawo do swojej "zabawki".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randal ja wiem że to rozgrywki, ale jeżeli jesteś w związku to wiesz że to odwieczna walka. Przy najmniej u mnie. Więc jestem postawiona pod ścianą :-(

Wiem, że mam takie zbójeckie prawo do moich marzeń (zabawki), ale czy będę je umiała wyegzekwować to inna sprawa.

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh moja zona stosuje taktyke zamykania dojscia do zabaw wieczornych hahahaah zazwyczaj musze przyznac dziala skutecznie moze i tobie to pomoze ;) poteżna bron w walce o bmw :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh moja zona stosuje taktyke zamykania dojscia do zabaw wieczornych hahahaah zazwyczaj musze przyznac dziala skutecznie moze i tobie to pomoze ;) poteżna bron w walce o bmw :)

 

 

Ja już dawno mam zamknięte wrota do zabaw wieczornych :-( i podkreślam to nie mnie boli głowa więc w tym przypadku odpada :-(. Ale kontynuuj może masz jeszcze jakieś podpowiedzi z chęcią skorzystam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nieeee no sorry ale beznadziejny ten Twój mąż, jeśli chodzi o kwestię motoryzacyjną (reszty nie oceniam!)!!! Co on księgowy, że tylko te liczby mu w głowie?? A rocznik taki, a przebieg siaki.... Czym jeździ? Skodą Octavią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji nie mam rozdzielności majątkowej więc nie mam kasy na coś poniżej 2010 r. Poczekam dwa latka odłożę na prywatnym koncie , bo co mi pozostaje :-(

 

Przy braku rozdzielności majątkowej istnieje coś takiego jak prywatne konto? Czy nie jest tak, że od ślubu wszystkie zarobione pieniądze są z urzędu wspólne? Nie wiem, jestem przed ślubem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.