Skocz do zawartości

inspekcja


Pablo-ali

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanko w sprwie diodek od inspekcji

gdy przekrecam zaplon powinny mi sie zapalic wszystkie zielone diody od inspecji

w momencie odpalenia silnika powinny zgasnac

i tu mam problem bo przy zaplonie pala mi sie dwie ostatnie zielone na 5 mozliwych a inspekcje kasowalem z pol roku temu i bylo ok.

potem najpierw niepalila sie pierwsza z lewej a teraz pierwsze trzy

 

moze byc wina w bateriach czy jakas zwara w zegarach

 

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez sie nie przejmuj :P Tak czy siak samochód będzie jeździł, ja jeżdże na czerwonej i żyje. Te diody to takie przypomnienie dla leniwych niemców aby co jakiś czas dali samochód na kontrole :twisted: Jak gasną po koleji to naturalne !! Potem zostanie ci jedna zielona, potem żółta i czerwona na końcu. Na forum jest mnóstwo sposobów kasowania tej inspekcji poczytaj :search:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diody gasną po przejechaniu określonej liczby kilometrów, a nie po np. pół roku - to zależy od kilometrów :!: . W mojej 524td zielona dioda gaśnie po 1500km - czyli do czasu jak zaświeci czerwona mam 7500km do przejechania (później kasowanie i od nowa).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img218.imageshack.us/img218/1519/insp8iy.gif

 

wloz kawalek druta ,przekrec stacyjke,poczekaj okolo 10-15 sek i wylacz stacyjke.

po klopocie na nastepne pol roku :lol:

 

aha, chyba ze mas waska lampe i inne gniazdo to tak :

http://img220.imageshack.us/img220/7422/insp21df.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi ci o to ze po skasowaniu inspekcji tak jak napisal 325 ACS stopniowo z uplywem czasu gasna diody to jest wszystko ok ale jesli zaraz po skasowaniu 3 diody od lewej strony ci sie nie pala to najprawdopodobniej sa one przepalone , ja tak mam z dwiema diodami zielonymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.