Skocz do zawartości

Dostęp komfortowy, kilka pytań.


Jacob46

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

U mnie (w F11) machnięciem nogą można zarówno otwierać, jak i zamykać tylną klapę...

Generalnie ComfortAccess jest bardzo wygodnym dodatkiem.

 

Choć mojej żonie (w F20) udało się zamknąć torebkę z pilotem w bagażniku - co teoretycznie jest niemożliwe :D

I w tym wypadku przydaje się zdalne otwieranie za pomocą aplikacji na smartfonie :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowej nie biore bo jednak spora strata na wartości przy pierwszym roku ( choć już miałem zamawiać nową u brokera ) biore z początku tego roku z programu PS - z małym przebiegiem i gwarancją.

Nowy model z tego co pogrzebałem w sieci to bedzie zaprezentowany w 2016 a do sprzedazy na początku 2017 - aż tyle to czekać mi sie nie chce. Biorąc pod uwage , że znowu przy nowym modelu bedzie zagrożenie "chorobami wieku dziecięcego" a ja nie chce być królikiem doświadczalnym - wole wziąc auto pod koniec produkcji bo bedzie najbardziej dopracowane ....wróć .... zostanie zachowana równowaga pomiedzy tym żeby auto ZA SZYBKO sie nie psuło a "optymalizacją " kosztów produkcji BMW AG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Odkopuję temat. Potwierdzam ze swojego doświadczenia. Kopnięcie działa przy otwieraniu w moim F11 z 11.2011. Mam opcje 316 i 322. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, przy oglądaniu auta przed zakupem wydawało mi się że otwierałem bagażnik przyciskiem w kabinie, a następnie tym samym przyciskiem go zamknąłem. Teraz działa tylko otwieranie, a przy zamykaniu słychać z okolic tylnej klapy bagażnika takie "kliknięcie, pyknięcie" ale nic się nie dzieje. Czy macie podobnie? Dodam, że nic nie kodowałem dodatkowo. Skąd to pyknięcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną niedogodność czy może niedomaganie systemu komfort u mnie. Nie działa zamykanie auta po stronie pasażera przez dotknięcie . Zarówno przód jak i tył. Z lewej strony działa wyśmienicie. Otwieranie po wsunieciu ręki za klamkę z kolei działa też z lewej, a od strony pasażera dopiero po pociagnieciu za klamkę. Czy tak ma być czy raczej to awaria?

W komputerze mam zaznaczone zamykanie wszystkich drzwi. Przelaczałem również na tylko kierowca, ale nic to nie zmieniało. Jakieś podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

CA powinno działać jednakowo we wszystkich czterech drzwiach.

W przypadku problemu z pojedynczymi drzwiami najczęściej była to wina klamki, w przypadku całej strony hmm... trochę dziwniejszy przypadek.

Kupiłeś auto i tak już było, czy po prostu przestało Ci działać po jednej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.