Skocz do zawartości

E92 335i - stuk przy ruszaniu


siwysdz20021981

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie używany dyfer kupiłeś. Ja miałem i mam tak samo w ciągu 1,5 roku mam trzeci dyfer który już też zaczyna pukać i wyć. Teraz będę wstawiał po modyfikacjach od diesla. (większy wybór, i jakoś nie zauważyłem żeby tak często padały).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem i nie wiem co to takiego. Mianowicie przy kazdym ruszeniu do tylu czy tez do przodu slychac " Puk"

Jestem po wymianie dyfra z polosiami. Po wymianie bylo ok ok miesiaca, az tu nagle z dnia na dzien dziwny dzwiek.

A jaką masz skrzynię biegów?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manual

Kolego no to jesli masz manual to sprawdź nie dyfer bo to może nie być problem z nim tylko ze skrzynią biegów, możesz mieć problem jak w moim byłym aucie BMW E 46 a mianowicie miałem dość spore luzy miedzy trybowe i niestety musiałem wymienić skrzynię biegów na używke, możesz sprawdzić to poprzez poruszanie wałem napędowym w lewo i prawo w ten sposób sprawdzisz czy masz luzy na skrzyni czy w dyfrze ale raczej to wina skrzyni.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bodepne sie pod temat.

 

Moje BMW e92 325i i przy gwaltownym przyspieszaniu sluchac takie delikatne pykniecie czasem kilka a czasem wcale. Slychac to tylko przy opuszczonych szybach jak na poboczu zaparkowane sa samochody i dzwiek ma od czego sie odbic. Takie pykanie podobne do pykania rozgrzanego tlumika po wylaczniu silnika.

 

Tak jak pisze slychac to tylko jak gwaltownie przyspieszam i nie dzieje sie tak non stop.

 

Ktos spotkal sie z czyms podobnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.