Skocz do zawartości

BMW 520 LIFT Z POLSKIEGO SALONU WBANX31080C047774


Rekomendowane odpowiedzi

Mam BMW obok siebie 83 tys przebiegu - 2008 rok i gość chce 54tyś...

Jak widać coś dobrego to w tych granicach sie buja...

Ten ma wszystko co chciałem, guziczki, automat, czarna, navi duża i dvd, nie chciałem skóry, 2009 rok oczywiscie rocznikowo 2008 ale to zawsze 2009 wiec jadę i oglądam zobaczymy...

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Kruku serdeczny, zauwazyles pewną ciekawą prawidlowosc? dziesiatki jak nie setki osob rejestruje sie na forum, zapytuje o jedno auto i znika ? :norty:

 

Większość tych co rejestrują się dla jednego auta i jednego postu to sprzedawcy tychże pojazdów którzy liczą na dobra reklamę ale jak trafią na stado "pochlebców" to i szczena opada i znikają a często proszą o skasowanie wątku :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak ten rozrząd wymieniali to zderzak trzeba zdjąć chyba nie... ??

 

Pozdr,

Piotr

 

Zeby wymienić rozrząd trzeba wyciągnąć silnik - ale zderzak zdejmować nie trzeba :mrgreen:

 

Rozrząd wymieniony pewnie na akcji serwisowej - to sprawdzisz bezproblemowo w ASO

 

 

Nie trzeba wyciągać silnika :) Kilka dni temu wyminiłem rozrząd w n47 po raz pierwszy i normalnie można sobie poradzić bez wyciągania silnika :) Trochę rozbierania i dłubania jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Rozrządem się nie przejmuj bo autko ma akcję serwisową na niego.

Jeśli chodzi o oglądanie to najlepiej umów wizytę w ASO i jeśli wstępne oględziny wypadną ok. to podjedziesz a jeśli nie to odmówisz przegląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam Panowie,

 

byłem zobaczyłem "oniemiałem" ;/ ( cały dzień i 300 w plecy ) :(

Odpuszczam temat - jesli ktoś zainteresowany mogę udzielić info na priv.

 

Pozdrawiam,

Dlaczego na priv :nienie:

Opisz auto tutaj aby ktoś inny nie pojechał na darmo lub się nie wpakował w kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem złośliwy i myślałem że to wystarczy.

Prawe drzwi i przedni błotnik malowane - na pytanie przecież pytałem Pana czy z lakierem wszystko ok Pan mówi że przecież jest ok, czarny świeci się, to nie jest nowe auto co ja chcę...

Lampa jedna z 2008 druga 2009 - tak BMW robi w nowych autach jak leżą części na magazynie tak zakładają ;) do auta z marca 2008 zakładają lampę z 2009 roku ;)

W zawieszeniu coś puka, przejechane o 16 tys wiecej niż w ogłoszeniu, i ta tablica Auto W.... - pięknie to wygląda w internecie w realu już nie...

Hamulce się świeciły ale o tym też dowiedziałem się na miejscu.

Cena nie do negocjacji ;) bo to super auto ;)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, co by jeszcze było, gdyby ASO się wzięło za gruntowne oglądanie...

Przypomina mi się cytat z Ronina (De Niro): "Jak są jakieś wątpliwości, to nie ma żadnych wątpliwości"...

 

Z drugiej strony bezczelność handlarzy nie ma granic. Historyjka z życia wzięta: piękna seria 5, 16kkm, absolutny bezwypadek... I gościu zgadza się na to, żeby jechać do ASO 180 km (!!), z którym jest zaprzyjaźniony klient. Oni trzepią wóz i okazuje się, że: przebieg 64 a nie 16, oryginalny lakier jest TYLKO na dachu, zaś podłużnice są spawane. Na pytanie do sprzedającego, czy aby wszystko ma OK z głową, ten odpowiedział: "jakbym od razu wyjaśnił, co było robione, to byście na pewno tego samochodu nie kupili".

 

Aha. Mentalność zaskakująca. Barani łeb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.