Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Bie wiem czy warto jechać ją obejrzeć. Rozmawiałem z właścicielem niby dwumas wymieniony, turbo nie śwista nie kopci wtryski nie leją i oczywiście nie bity. Czyli złoto.

Dzięki Z Góry !

LINk:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-100-bezwypadek-ekonomiczny-i-zadbany-ID6y48wr.html#eb7fa6e49f

 

Rozkodowany VIN:

Vehicle information

========================================

VIN: WBAVC31020VC49934

Type code: VC31

Model: 320D OL (EUR)

E-F-R series: E90

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: M47/T

Displacement: 2.00

Power: 120 (163 hp)

Drive: HECK

Transmission: MEC

Paint code: A22 - SPARKLING GRAPHITE MET

Upholstery code: ALAT - STOFF FLUID/ANTH

Prod.date: 2006-05-10

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S3AC Trailer coupling

S4AG Interior trim finishers Titanium matt

S8S3 Automatic locking during starting

S8SP Control unit COP

S302 Alarm system

S441 Smoker package

S520 Fog lights

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S843 Power reduction

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S877 Omission of non-combined operation

S886 Operating instructions, Dutchehicle information

========================================

VIN: WBAVC31020VC49934

Type code: VC31

Model: 320D OL (EUR)

E-F-R series: E90

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: M47/T

Displacement: 2.00

Power: 120 (163 hp)

Drive: HECK

Transmission: MEC

Paint code: A22 - SPARKLING GRAPHITE MET

Upholstery code: ALAT - STOFF FLUID/ANTH

Prod.date: 2006-05-10

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S3AC Trailer coupling

S4AG Interior trim finishers Titanium matt

S8S3 Automatic locking during starting

S8SP Control unit COP

S302 Alarm system

S441 Smoker package

S520 Fog lights

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S843 Power reduction

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S877 Omission of non-combined operation

S886 Operating instructions, Dutch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko pewnie, znając polskie realia, kupił już cofnięte o 100 tys. km albo lepiej. Musisz sprawdzić historię w ASO, bo powinna jakaś być do czasu gdy trafił do Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya!

 

Odpuszczam temat, dzwoniłem dziś do gościa się dopytać o szczegóły, czy posiada jakąć dokumentację, przebieg z DE, Dekry itp. Właściciel zapiera się, że takich dokumentów nie posiada, że zostawił je w Wydziale Komunikacji HeHe. Hmm, właściciel powiedział, że poci się tylni wał mam E46, z przebiegiem prawie 300km, i jest sucho, niby ma uszczelkę za 80 zł tylko wymienić i jak ręką odjął, do wymiany niby łącznik stabilizatora, tylne amory, tarcze plus klocki, no zniosę, i ustawiał geometrię :shock: Czyli wg. Mnie po dzwonie.Siedem lat jeżdżę poczciwą e46-ką geometrię robiłem raz po wymianie wahacza . To tyle, nie jadę bo szkoda czasu, i denerwowania się. Poprosiłem o scan książki, wymówka, że ma już na ten samochód klientów, nie ma czasu na wysyłanie, jak chcę to mogę wpaść zobaczyć :mrgreen:, serwisowana u Zenka w garażu, czyli pewnie nie przyszły jeszcze pieczątki z Allegro i książka :mad2:. Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya!

 

Odpuszczam temat, dzwoniłem dziś do gościa się dopytać o szczegóły, czy posiada jakąć dokumentację, przebieg z DE, Dekry itp. Właściciel zapiera się, że takich dokumentów nie posiada, że zostawił je w Wydziale Komunikacji HeHe. Hmm, właściciel powiedział, że poci się tylni wał mam E46, z przebiegiem prawie 300km, i jest sucho, niby ma uszczelkę za 80 zł tylko wymienić i jak ręką odjął, do wymiany niby łącznik stabilizatora, tylne amory, tarcze plus klocki, no zniosę, i ustawiał geometrię :shock: Czyli wg. Mnie po dzwonie.Siedem lat jeżdżę poczciwą e46-ką geometrię robiłem raz po wymianie wahacza . To tyle, nie jadę bo szkoda czasu, i denerwowania się. Poprosiłem o scan książki, wymówka, że ma już na ten samochód klientów, nie ma czasu na wysyłanie, jak chcę to mogę wpaść zobaczyć :mrgreen:, serwisowana u Zenka w garażu, czyli pewnie nie przyszły jeszcze pieczątki z Allegro i książka :mad2:. Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam !

 

Uważaj co piszesz bo wywołasz Zenka z lasu, cena raczej adekwatna do stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya!

 

Odpuszczam temat, dzwoniłem dziś do gościa się dopytać o szczegóły, czy posiada jakąć dokumentację, przebieg z DE, Dekry itp. Właściciel zapiera się, że takich dokumentów nie posiada, że zostawił je w Wydziale Komunikacji HeHe. Hmm, właściciel powiedział, że poci się tylni wał mam E46, z przebiegiem prawie 300km, i jest sucho, niby ma uszczelkę za 80 zł tylko wymienić i jak ręką odjął, do wymiany niby łącznik stabilizatora, tylne amory, tarcze plus klocki, no zniosę, i ustawiał geometrię :shock: Czyli wg. Mnie po dzwonie.Siedem lat jeżdżę poczciwą e46-ką geometrię robiłem raz po wymianie wahacza . To tyle, nie jadę bo szkoda czasu, i denerwowania się. Poprosiłem o scan książki, wymówka, że ma już na ten samochód klientów, nie ma czasu na wysyłanie, jak chcę to mogę wpaść zobaczyć :mrgreen:, serwisowana u Zenka w garażu, czyli pewnie nie przyszły jeszcze pieczątki z Allegro i książka :mad2:. Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam !

 

Jeżeli serio ma dużo zainteresowanych to nie dziwie mu się, iż nie chce przesłać skanów i rozmawiać z gościem, który za bardzo wypytuje zamiast przyjechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_progress może przesłać zdjęcie mms książki 10 sekund pracy...

Paweł bardzo dobre podejście jak bez książki jest auto to nawet nie jadę oglądać (no chyba że znam auto bardzo dobrze np. długo letniego znajomego)... Jak książka jest to dzwonie do serwisu który pieczątkę wstawiał czy zna auto... Jak słyszę że auto super zadbane (8 letnie i młodsze) i nie ma książki to na pewno ktoś bardzo dbał... A poważnie w książce jest przebieg oryginalny który nie pasuje sprzedawcy (95% przypadków)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.