Skocz do zawartości

Logic7


babajagos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów! Ostatnio kupiłem e60 520d i nie jestem zadowolony z jakosci dzwieku- wydaje mi sie ze to standardowe 4 głosniki. Chciałbym zapytać czy mogę zamontować system logic7 do tej beemki bez żadnych przeróbek? Moze ktoś zna dobry serwis audio w Krakowie i okolicach? pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki w drzwi pasują , natomiast "gwizdki" trzeba delikatnie przerobić (uchwyty) . Czy ktoś z kolegów montował głośniki w tylne drzwi? Czy to skomplikowana operacja?! Co jest potrzebne do montażu głośników w tylnych drzwiach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki w drzwi pasują , natomiast "gwizdki" trzeba delikatnie przerobić (uchwyty) . Czy ktoś z kolegów montował głośniki w tylne drzwi? Czy to skomplikowana operacja?! Co jest potrzebne do montażu głośników w tylnych drzwiach?

A masz otwory na glosniki w tylnych dzwiach??

Bo jak nie do troche narzedzi bedzie ci potrzebne :mrgreen:

Ja u siebie mam najgorsze naglosnienie i nie dlugo mialem zmieniac na X-ion 200 + wzmacniacz na suby pod fotelami ale zastanawialem sie takze nad zakupem uzywanego L7. Co byscie poradzili?? X-200 czy L7 uzywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po 6 godzinach walki :wink: odpaliłem Logic 7 :D , podłączeniem zająłem się sam , natomiast dopisaniem do CIC-a kolega (zajęło to jemu około 5 minut :) ) . Rozumiem czemu często nie uzyskuję odpowiedzi odnośnie sposobu doposażenia E60 w różne gadżety, ponieważ wiele osób "żyje z tego" i w związku z tym dzielenie się wiedzą na forum nie jest w ich interesie . Osobiście to rozumiem. Najwięcej czasu zajęło mi "rozgryzienie" podłączenia kostki (20 pinowej ) przy wzmacniaczu, ale ogarnąłem to :D . Reasumując cała operacja nie jest skomplikowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ż wiele osób "żyje z tego" i w związku z tym dzielenie się wiedzą na forum nie jest w ich interesie . Osobiście to rozumiem

:cool2: tak to juz jest wchodzą na forum aby zarobic i najlepiej złapac jelenia na chipa za 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy dobrze podłączyłem + i - od głośników. Nie wiem jak to sprawdzić przy wyjściach ze wzmacniacza. Przy głośnikach wiem jak sprawdzić , który plus a który minus, natomiast nie wiem dokładnie jak jest przy wyjściu ze wzmacniacza. Może parzyste oznaczenia pinów to plusy? Na razie mam na "chybił trafił" :wink: . Mam nadzieję, że gdzieś znajdę informację na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka 20 pinowa od wzmacniacza (są zaznaczone nr pin w kostce):

PIN 1 – żółty z czarnym paskiem – lewe tylne drzwi (+)

PIN 11 – żółty z brązowym paskiem – lewe tylne drzwi (-)

 

PIN 2 – niebieski z brązowym paskiem – prawe tylne drzwi (-)

PIN 12 – niebieski z zielonym paskiem – prawe tylne drzwi (+)

 

PIN 3 – żółty z brązowym paskiem – lewy głośnik w tylnej półce (-)

PIN 13 – żółty z czarnym paskiem – lewy głośnik w tylnej półce (+)

 

PIN 4 – czarny z fioletowym paskiem - prawy głośnik w tylnej półce (+)

PIN 14 – czarny z czerwonym paskiem - prawy głośnik w tylnej półce (-)

 

PIN 5 – czarny z białym paskiem – głośnik centralny (podszybie) (-)

PIN 15 – czarny z brązowym paskiem – głośnik centralny (podszybie) (+)

 

PIN 6 – czerwony z niebieskim paskiem – bas lewy (+)

PIN 16 – brązowy z białym paskiem – bas lewy (-)

 

PIN 7 – niebieski z brązowym paskiem – prawe przednie drzwi (-)

PIN 17 – niebieski z czerwonym paskiem – prawe przednie drzwi (+)

 

PIN 8 – czerwony z białym paskiem – bas prawy (+)

PIN 18 – brązowy z żółtym paskiem - bas prawy (-)

 

PIN 9 – żółty z brązowym paskiem - lewe przednie drzwi (-)

PIN 19 – żółty z zielonym paskiem - lewe przednie drzwi (+)

 

PIN 10 – czerwony z żółtym paskiem – zasilanie 12V

PIN 20 – brązowy – masa -

Edytowane przez KTM71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zapytam jeszcze raz bo nie dostalem przedtem odpowiedzi.

Mam u siebie absolutny standart bussines i chcial bym wymienic na X-ION 200 ale zastanawiam sie takze nad uzywka L7 (oczywiscie nie wszystkie glosniki bo nie mam otworow w tynych dzwiach). Czy lepiej wziasc nowy zestaw niemieckiego M-AUDIO czy uzywany oginal. Dodam ze do subow pod fotelami bede zakladal dodatkowy wmacniacz, no i czy bedzie duza poprawa w jakosci dzieku??

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też nie mam założonych głośników w tylnych drzwiach. Pablo022 wystarczy tylko kupić te maskownice aby zamontować aby móc zamontować te głośniki? Jak możesz to opisz krótko jak to ogarnąć. Z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.